Zespół Blue Café z nowym singlem "Nibylandia". W teledysku finalistka "Top Model" z dziewczyną

Wokalistka Dominika Gawęda i kompozytor Paweł Rurak-Sokal z Blue Café
Wokalistka Dominika Gawęda i kompozytor Paweł Rurak-Sokal z Blue Café
Źródło: "Co Za Tydzień"
Zespół Blue Café nagrał teledysk do nowego singla "Nibylandia", w którym wystąpiła finalistka programu "Top Model" Julia Sobczyńska z dziewczyną. Wokalistka Dominika Gawęda i kompozytor Paweł Rurak-Sokal opowiedzieli w programie "Co Za Tydzień", o czym opowiada utwór.

Blue Café to zespół, którego założycielem jest Paweł Rurak-Sokal. Stworzył on przeboje, które są popularne do dziś. Przez wiele lat z grupą związana była Tatiana Okupnik. Kiedy postanowiła rozpocząć karierę solową i odeszła z zespołu, jej miejsce zajęła Dominika Gawęda. Zespół Blue Café pracuje właśnie nad nowym materiałem i koncertuje. Zobaczymy go m.in. na festiwalu w Sopocie.

Dominika Gawęda z Blue Café o nowym singlu "Nibylandia"

Dominika Gawęda z Blue Café wyjaśniła w programie "Co Za Tydzień", że zespół długo nie mógł się zdecydować na wydanie nowego utworu. Wokalista opowiedziała, o czym opowiada 'Nibylandia".

- Nasz nowy utwór opowiada o relacjach, bliskości, tolerancji, miłości. O tym, że jesteśmy bardziej samotni. Tekst naszego utworu jest wielowymiarowy. Można go interpretować na różne sposoby. Jeśli chodzi o "Nibylandię" to ma ona aspekt pozytywny i negatywny. Z jednej strony można do niej uciec i czujemy się lepiej, ale z drugiej strony szczęście daje nam to, co jest w realu, czyli miłość i drugi człowiek - wyjaśniła Dominika Gawęda.

Także Paweł Rurak-Sokal opowiedział, czym jest dla niego Nibylandia.

- Każdy szuka teraz swojego miejsca na Ziemi, takiej Nibylandii, gdzie poczuje to bezpieczeństwo, tę moc twórczości, odnaleźć siebie i motywację do dalszego życia. Nibylandia jest też taką ucieczką do własnych marzeń, bo nie zawsze da się uciec z miejsca, gdzie się jest - stwierdził Paweł Rurak-Sokal.

Zespół Blue Café z nowym singlem "Nibylandia"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Julia Sobczyńska z "Top Model" zagrała w teledysku Blue Café z dziewczyną

Zespół Blue Cafe do teledysku do utworu "Nibylandia" zaprosił finalistkę "Top Model" Julię Sobczyńską z dziewczyną Judytą. 

- Wszyscy dążą do tego, żeby być tacy sami, a przecież każdy ma w sobie coś, co jest inne i cieszmy się tym i nie bójmy się tego, co jest inne - powiedziała Julia Sobczyńska.

- Tolerancja prowadzi do czegoś pięknego, natomiast nietolerancja prowadzi do tego, co nas zaczyna powoli ogarniać, ale jak się opamiętamy, to może z tego wyjdziemy, a jeżeli nie to nie wiem, jak to będzie, ale myślę pozytywnie. Ten utwór jest właśnie o tej tolerancji - wyjaśnił z kolei Paweł Rurak-Sokal.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

podziel się:

Pozostałe wiadomości