"Barbie". Margot Robbie i Ryan Gosling w nowym, zabawnym zwiastunie filmu Warner Bros.

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek

Margot Robbie ożywa jako kultowa lalka w nowym, oficjalnym zwiastunie filmu "Barbie" wyprodukowanego przez Warner Bros. Aktorka przewodzi gwiazdorskiej obsadzie, w której znalazł się także umięśniony Ryan Gosling, który wciela się w postać chłopaka Barbie, czyli Kena. Jednak to nie wszystko, bo na ekranie pojawią się również inne postacie związane z ikoniczną marką, takie jak Barbie syrenka, w którą wciela się Dua Lipa.

Pierwszy zwiastun "Barbie" - z epickim nawiązaniem do "2001: Odysei kosmicznej" Stanleya Kubricka - wprowadził nas w świat Barbie granej przez Margot Robbie, ale zachował w tajemnicy wiele szczegółów na temat postaci i fabuły. Właśnie dostaliśmy kolejny trailer produkcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

100 lat Warner Bros.

100 lat Warner Bros.
100 lat Warner Bros.
wideo 2/7

"Barbie" – o czym jest film?

Barbie została wygnana z krainy lalek za to, że była zbyt niedoskonała. Teraz będzie musiała zmierzyć się z prawdziwym życiem, pełnym szalonych przygód. Margot Robbie, która wciela się w tytułową postać oraz produkuje film, mówiła w wywiadzie dla "Variety", że chce, aby widzowie zobaczyli Barbie w zupełnie nowym świetle. Chce, abyśmy nie skupiali się tylko na stereotypowych wyobrażeniach związanych z lalką, ale żebyśmy dostrzegli w niej inspirację do spełnienia marzeń.

Film "Barbie" – obsada i twórcy

Reżyserką filmu "Barbie" jest Greta Gerwig, która wspólnie ze swoim partnerem, reżyserem Noahem Baumbachem, napisała scenariusz. Greta Gerwig została uhonorowana Oscarem w 2020 roku za najlepsze kostiumy do filmu "Małe kobietki", a jej debiut reżyserski, "Lady Bird", otrzymał pięć nominacji do nagród Akademii. Przy pracy nad scenariuszem wspierał ją życiowy partner Noah Baumbach, który zasłynął jako twórca hitu "Historia małżeńska". Greta Gerwig przyznała, że początkowo czuła się trochę przerażona i niepewna, czy robić kontorwersyjny film "Barbie", ale w końcu zdecydowała się na podjęcie wyzwania.

"Wiadomo, że to będzie naprawdę interesujący film. Uczucie, że coś może zakończyć Twoją karierę, jest jednocześnie przerażające i inspirujące. Myślę jednak, że warto podejmować takie wyzwania, ponieważ to właśnie wtedy powstają najlepsze projekty" - wyznała w jednym z wywiadów.

Greta Gerwig zwerbowała do obsady słynnych hollywoodzkich aktorów, wśród których są Will Ferrell, Connor Swindells, Nicola Coughlan, Emerald Fennell, Kate McKinnon, Michael Cera, America Ferrera, Kingsley Ben-Adir, Rhea Perlman, Sharon Rooney, Ana Cruz Kayne, Ritu Arya i Jamie Demetriou, a także dodatkowe postacie Barbie i Kena, w tym Emma Mackey, Issa Rae, Hari Nef, Alexandra Shipp, Simu Liu, Scott Evans i Ncuti Gatwa.

Film "Barbie" jest koprodukcją Mattel Films, Heyday Films oraz Margot Robbie i jej męża Toma Ackerleya, LuckyChap Entertainment. Josey McNamara z LuckyChap i Ynon Kreiz z Mattel są producentami wykonawczymi.

Film "Barbie" – kiedy premiera? Zwiastun

"Barbie" trafi do kin 21 lipca 2023 roku. Poniżej można obejrzeć pełny zwiastun i galerię zdjęć z planu. W najnowszym zwiastunie filmu "Barbie" odkrywamy więcej szczegółów na temat tego, co czeka nas w magicznym świecie lalek. Trailer utrzymany jest w humorystycznym tonie, a w świecie Barbielandu wszystko wydaje się być piękne i perfekcyjne. Barbie i Kenowie żyją tam w sielankowy sposób, zachowując się tak, jak oczekujemy tego od plastikowych postaci, co prowadzi do komicznych dialogów i sytuacji.

Nowy zwiastun "Barbie" odkrywa karty i zdradza więcej na temat fabuły filmu. Barbie, w którą wciela się Margot Robbie, zmaga się z niezwykłymi objawami, które burzą spokój jej idealnego życia w Barbie Landzie. Wraz z narastającymi trudnościami, Barbie postanawia zwrócić się o pomoc do jednej z lalek, która udziela jej cennych wskazówek. Okazuje się, że jedynym rozwiązaniem jest wyruszenie w niezwykłą podróż do Rzeczywistości.

Podczas tej niesamowitej wyprawy, Barbie nie jest sama. Towarzyszy jej Ken, który razem z nią odkrywa, że prawdziwy świat nie jest tak idealny, jak ich kraina. W realnym świecie zderzają się z różnymi sytuacjami i wyzwaniami, które często kończą się komicznie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Warner Bros.

Pozostałe wiadomości