"Magic Mike" powraca. Channing Tatum ponownie wcielił się w rolę przystojnego striptizera

Autor:
Norbert
Żyła

"Magic Mike: Ostatni taniec" to premiera, na którą z pewnością czeka wiele osób. Dwa poprzednie filmy z cyklu "Magic Mike" i "Magic Mike XXL" okazały się kasowymi hitami. Wszystko wskazuje na to, że nowa produkcja z przystojnym striptizerem w roli głównej powtórzy sukces poprzedników. We wspomnianą rolę ponownie wcieli się Channing Tatum.

Channing Tatum to amerykański aktor, który znany jest z takich produkcji jak: "Step Up: Taniec zmysłów", "Wciąż ją kocham" czy "21 Jump Street". W 2012 roku magazyn "People" uznał go za "Najprzystojniejszego mężczyznę na świecie". Do 2019 roku był związany z Jenną Dewan, z którą ma 9-letnią córkę Everly. Para rozwiodła się ze sobą i pozostają w przyjacielskich relacjach.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

"Magic Mike: Ostatni taniec" już 10 lutego w kinach

"Magic Mike" jest filmowym cyklem opowiadającym o grupie striptizerów. Pierwsza część zarobiła 160 milionów dolarów, kolejna 120. Po kasowym sukcesie poprzedników przyszedł czas na ich następcę. Channing Tatum ponownie wcieli się w rolę legendarnego striptizera. Już 10 lutego do polskich kin wchodzi film "Magic Mike: Ostatni taniec". O czym będzie opowiadał film?

Biznes, jaki prowadził Mike po zakończeniu kariery chippendalesa, upada. W związku z tym bohater zmuszony jest ponownie stanąć na scenie. W tym celu udaje się do Londynu z bogatą bywalczynią towarzystwa (w tej roli Salma Hayek). Kobieta nie jest jednak bezinteresowna w swojej pomocy. Gdy Mike odkryje jej niecne zamiary, będzie już za późno, aby mógł się wycofać.

Nowy film z serii z pewnością będzie kolejnym niezapomnianym widowiskiem, które zapadnie fanom serii w pamięci na długo. Na uwagę z pewnością zasługuje również szereg gwiazd, które wystąpiły w najnowszej odsłonie serii. Obok niezawodnego Channinga Tatuma zobaczymy wspomnianą już Salmę Hayek, Caitlin Gerard czy Nancy Carroll.

"Magic Mike" to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami

Niewiele osób wie, że seria filmów "Magic Mike" jest inspirowana prawdziwymi przeżyciami odtwórcy roli tytułowej. Gdy Channing Tatum miał osiemnaście lat, chwytał się różnej łatwej pracy. Pewnego dnia słuchając jednej z radiowych audycji, usłyszał informację o zbliżającym się castingu do męskiego zespołu rewiowego.

"Chciałem uchwycić w filmie tę specyficzną energię i atmosferę, którą pamiętam. Ten beztroski moment życia, kiedy ciągle próbujesz nowych rzeczy i nie cofasz się przed niczym, bo czujesz, że świat należy do ciebie. Możesz mieć różne plany na przyszłość, ale tak naprawdę liczy się tylko tu i teraz - kolejna wypłata, kolejna impreza, kolejna zabawa" - wspomina aktor.

Prawdziwa historia aktora w rewelacyjny sposób została przełożona na filmowy scenariusz. Ludzie pokochali tę opowieść, na co dowodem są wspomniane już rekordowe zyski z produkcji.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości