Jennifer Lopez i Jennifer Garner razem. Przyszły oglądać występ córki Bena Afflecka

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Jennifer Lopez i Ben Afflek tworzą patchworkową rodzinę

Jennifer Lopez i Jennifer Garner nie miały do tej pory najlepszych stosunków, ale wygląda na to, że zaczynają się dogadywać. Obecna i była żona Bena Afflecka oraz ich dzieci przyszły oglądać występ córki Bena Afflecka z poprzedniego związku.

Jennifer Lopez i Ben Affleck mogą pochwalić się historią rodem z komedii romantycznej. Para była ze sobą na początku lat 2000. i była wówczas nawet zaręczona. Zakochani kilka dni przed ślubem odwołali jednak ceremonię i rozstali się na prawie 20 lat. W 2021 roku media zaczęły informować o tym, że aktorzy znów się spotykają, a oni sami szybko potwierdzili te plotki. Pół roku temu Ben Affleck i Jennifer Lopez wzięli ślub.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Jennifer Lopez i Jennifer Garner przyjechały kibicować córce Bena Afflecka

Jennifer Lopez i Ben Affleck są rodzicami. Celebryci doczekali się pociech w momencie, gdy nie byli razem i obecnie stanowią patchworkową rodzinę. Jak jednak się okazuje, wszyscy mają ze sobą całkiem dobry kontakt. Paparazzi przyłapali Jennifer Lopez i Bena Afflecka w towarzystwie córek aktorki, gdy wszyscy razem zmierzali na występ 14-letniej córki Bena Afflecka. Wówczas na miejscu zjawiła się także Jennifer Garner.

Jennifer Garner jest byłą żoną aktora i to właśnie ona jest matką jego dzieci. Gwiazda wysiadła z samochodu z dwójką swoich pociech i niedługo dołączyła do swojego byłego męża i jego obecnej ukochanej.

Co ciekawe, rodzina nie zdecydowała się na nawet krótką wymianę zdań przed salą w Santa Monica. Do środka weszli jednak razem. Jennifer Lopez i Jennifer Garner postawiły na casualowe stylizacje, w których główną rolę grały jeansy. Obie prezentowały się perfekcyjnie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck tworzą patchworkową rodzinę

Jennifer Lopez i Ben Affleck rozstali się w 2024 roku i niedługo potem znaleźli szczęście u boku innych partnerów. Ben Affleck związał się wówczas z Jennifer Garner, z którą ożenił się zaledwie rok po rozstaniu z J. Lo. Para przez długi czas uchodziła za małżeństwo wręcz idealne i doczekała się trójki dzieci: córek Violet i Seraphiny, a także syna Samuela. Pięć lat temu media obiegły informacje o kryzysie w związku pary, która ostatecznie po 13. latach wspólnego życia zdecydowała się na rozwód. Aktorzy podzielili się opieką nad dziećmi.

Jennifer Garner nie była zachwycona tym, że jej były mąż wrócił do dawnej miłości. Aktorka żartowała nawet, że Jennifer Lopez ma tak samo na imię, co ona i mówiła, że "pozbyła się z domu czwartego dziecka". Mimo to para postanowiła zaprosić ją na swój ślub. Jennifer Garner odmówiła.

Jennifer Lopez również wcześniej została mamą. Gwiazda ma na swoim koncie aż trzy małżeństwa, jednak najdłużej trwało to z Markiem Anthony'm, za którego wyszła w 2004 roku, tuż po rozstaniu z Benem Affleckiem. Para była ze sobą dziesięć lat i doczekała się dwójki dzieci: 14-letnich obecnie bliźniaków Maxa i Emmy. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: RB/Bauer-Griffin/GC Images

Pozostałe wiadomości