68-letnia Ana Obregon została mamą. Hiszpańska aktorka zaskoczyła fanów

Ana Oregon
Ana Obregon zszokowała amerykańskie społeczeństwo
Źródło: Getty Images
Zdjęcia 68-letniej Any Obregon wyjeżdżającej na wózku ze szpitala w Miami obiegły amerykańskie media. Trzymająca na fotografiach niemowlę aktorka wzbudziła szeroką debatę publiczną w rodzimej Hiszpanii.

Ana Obregon jest hiszpańską aktorką urodzoną 20 marca 1959 r. w Madrycie. Gwiazda jest znana z sitcomów końcówki ubiegłego wieku. Największą popularność przyniosła jej rola w produkcji "A las Once en casa i Ana y los 7".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi
Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo
Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo

Ana Obregon zszokowała społeczeństwo

Ana Obregon wywołała konsternację w mediach po tym, jak ukazały się jej zdjęcia sprzed szpitala w Miami, na których trzyma noworodka. Hiszpańska aktorka, której syn zmarł w 2020 roku w wieku 27 lat na nowotwór, postanowiła znowu zostać mamą. W tym celu skorzystała z usług surogatki, co w kraju, z którego pochodzi, byłoby z powodów prawnych niemożliwe.

Niektóre z mediów podeszły do decyzji Any Obregon krytycznie, nazywając podjętą przez nią decyzję o macierzyństwie "iluzją nowego życia".

Ana Orbegon odniosła się do całej sytuacji za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Gwiazda dodała na swoje konto w serwisie Instagram okładkę magazynu "¡Hola!", który jako pierwszy opisał, to, że aktorka została mamą, przy okazji publikując wspomniane już zdjęcia sprzed szpitala w MIAMI.

"Zostaliśmy przyłapani! Światło pełne miłości weszło w moją ciemność. Już nigdy nie będę sama. Znowu żyję" - napisała.

Ana Orbegon wywołała dyskusję polityczną

Ana Orbegon swoją decyzją o macierzyństwie podzieliła internautów. Wśród ich opinii nie brakuje tych wypominających 68-letniej aktorce egoizm. Pojawiają się również głosy, aby jej nie oceniać, bo nikt nie ma do tego prawa i nikt nie jest na miejscu aktorki. Internauci zwracają również uwagę na to, że nikt do końca nie zna sytuację, w której znalazła się Ana Orbegon.

Znacznie bardziej jednoznacznie na sprawę patrzą hiszpańskie media, a szczególnie politycy. Przypomnijmy, że w Hiszpanii korzystanie z usług surogatki jest nielegalne tak jak w Niemczech, we Włoszech, we Francji. Na ten rozgrzewający społeczeństwo temat wypowiedziała się minister ds. równości Irene Montero, która podczas wyrażania swojego zdania zaznaczyła, że surogatki często decydują się na świadczenie swoich usług ze względu na złą sytuację finansową.

"To forma przemocy wobec kobiet i wykorzystywanie ubóstwa" - powiedziała.

Wtórowali jej minister finansów Maria Jesus Montero oraz minister ds. prezydencji Felix Bolanos. Ten drugi głośno wyraził swój sprzeciw, zaznaczając, że jest przeciwny surogacji.

"Ciała kobiet nie powinny być kupowane ani wynajmowane, aby zaspokoić czyjeś pragnienia" - powiedział Felix Bolanos.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości