Adam Zdrójkowski o relacji z bratem. "Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat"

Adam i Kuba Zdrójkowscy. Czy bracia-bliźniacy się ze sobą dogadują?
Adam i Kuba Zdrójkowscy. Czy bracia-bliźniacy się ze sobą dogadują?
Źródło: MWMEDIA
Adam Zdrójkowski zaczynał swoją przygodę z telewizją razem z bratem Jakubem. Dziś 22-letni bliźniacy mają na koncie kilka dużych ról telewizyjnych. Jednak to Adam zyskał większą popularność. Bracia Zdrójkowscy udzielili wspólnego wywiadu, w którym przyznali, że mają odmienne charaktery. Przez ostatnie lata mieli ciche dni. Nawet przestali się obserwować na Instagramie. Teraz opowiedzieli o swoim dorastaniu i życiu prywatnym.

Adam i Kuba Zdrójkowscy, choć są bliźniakami, to z łatwością można ich rozróżnić. Mają też inne charaktery. Bracia przyznali, że łączy ich szorstka przyjaźń. Przez wiele lat to Adam był bardziej rozpoznawalny, a Jakub podjął studia psychologiczne. W wywiadzie dla Party Adam Zdrójkowski wyznał, że jest na etapie rekonstrukcji swojej kariery i życia prywatnego. Wyjawił też, co dzieje się w życiu uczuciowym brata.

Adam i Kuba Zdrójkowscy o swojej relacji i konfliktach. "Mieliśmy ciche dni"

Bracia Zdrójkowscy opowiedzieli o tym, co ich łączy, ale znaleźli jednak więcej przeciwieństw. Okazało się, że długo nie mogli się ze sobą porozumieć. Jak to w rodzeństwie — zdarzały się kłótnie. W końcu znaleźli wspólny język.

"Mamy kompletnie różne charaktery. Obaj jesteśmy uparci i to długo nie pozwalało nam się zaprzyjaźnić" - wyznał Adam Zdrójkowski.

"Ale wciąż jest to dość szorstka przyjaźń. Choć w porównaniu z tym, co było kilka lat wcześniej, jest dużo lepiej. Myślę, że mamy z Adamem podobny gust, jeśli chodzi o dziewczyny" - dodał jego brat.

W pewnym momencie bracia przestali obserwować swoje konta na Instagramie. Teraz wspominają to ze śmiechem. Ich rodzice martwili się o to, czy w przyszłości się nie rozdzielą, ale Kuba Zdrójkowski stanowczo powiedział, że tak się nigdy nie stanie.

"Wcześniej to były jakieś gówniarskie zagrywki. Teraz nawet czasem lajkuję mu posty. Obaj mamy twarde, dominujące charaktery, jesteśmy indywidualistami i lubimy mieć rację. To mieszanka wybuchowa i… domena większości braci bliźniaków" - Kuba Zdrójkowski wyjaśnił sytuację z Instagramem.

Adam Zdrójkowski podsumował relację z bratem. Zdradził, że nawet był między nimi konflikt, ale ostatecznie i tak będzie wspierał Kubę.

"Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale… obyło się bez rozlewu krwi. Nie jesteśmy typowymi bliźniakami. Całe życie mieliśmy osobne pokoje, osobne zabawki, inne grono znajomych i zainteresowania. Ale kiedy trzeba, stajemy za sobą murem. Mamy w sobie wsparcie" - powiedział w wywiadzie.

Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adam i Kuba Zdrójkowscy o karierze i związkach. Czy mają dziewczyny?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Adam Zdrójkowski jakiś czas temu rozstał się z Wiktorią Gąsiewską, z którą dzielił życie prywatne i zawodowe. Para występowała często w tych samych serialach i programach telewizyjnych. Młody aktor przyznał, że musiał poukładać sobie życie na nowo.

"Ja jestem na etapie rekonstrukcji mojej kariery i życia prywatnego. Przez ostatnie miesiące wiele się u mnie zmieniło. Zakończył się mój wieloletni związek, miałem swoje problemy i różne perypetie rodzinne. Nie było lekko, ale sytuacja zaczyna się stabilizować. Każda porażka mnie hartuje. Ale… nie zamykam się na nowe. Dziś moim priorytetem jest praca, w niej odnajduję cel. Nie jestem gościem z chorymi ambicjami. Robię tylko to, co czuję, że jest dla mnie dobre" - mówi w wywiadzie.

Z kolei jego brat przeżywa dobry okres w swojej karierze. Coraz częściej można go zobaczyć w telewizji.

"Ja na pewno jestem w miejscu, w którym zawsze chciałem się znaleźć. Wreszcie nie muszę martwić się o to, skąd wziąć środki na życie, jak zacząć zarabiać na nowo. Niedługo wprowadzam się do swojego mieszkania, na które uczciwie zapracowałem. Mam nadzieję, że to dopiero początek mojej kariery. Nie snuję dalekosiężnych planów, staram się twardo stąpać po ziemi. Dla mnie priorytetem jest rodzina. Ona zawsze była, jest i będzie najważniejsza" - dodał do wypowiedzi brata.

Bliźniacy mają powiedzenie w sieci. Ich zdjęcia można zobaczyć na Tinderze, ale Adam i Kuba twierdzą, że nie mają nic wspólnego z tą aplikacją randkową. Adam Zdrójkowski zdradził w wywiadzie, że jego brat spotyka się z jakąś dziewczyną. Kuba nie chciał za wiele mówić na ten temat, aby nie zapeszyć. Za to Adam deklaruje, że jest singlem.

"Jestem singlem, ale otwartym na nowe relacje. Bardzo lubię spędzać czas z kobietami [...] Wiesz, czego mi najbardziej brakuje? Żeby mieć kogoś, kto może liczyć na moją pomoc i wsparcie, dla kogo i ja będę ważny. Osoby, którą mogę się zaopiekować i podzielić się z nią tym, co się u mnie dzieje. Spędzać razem miłe chwile. Te ciężkie już za mną. Jeśli na horyzoncie pojawi się jakaś wartościowa osoba, nie mówię 'nie'" - stwierdził.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Party

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości