Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski to aktor młodego pokolenia, który swoją karierę aktorską rozpoczął w wieku zaledwie 4 lat. Widzom TVN dał się poznać z udziału w programie „Azja Express”, gdzie towarzyszył mu jego tata.

Adam Zdrójkowski - wiek, rodzina, partnerka

Adam Zdrójkowski ma obecnie 23 lata. Aktor urodził się 29 maja 2000 roku w Warszawie i ma brata bliźniaka Jakuba, który również robi karierę aktorską.

Ojciec Adama – Dariusz Zdrójkowski, wspólnie z synem wziął udział w ostatniej edycji programu „Azja Express”. Mama Adama Zdrójkowskiego ma na imię Edyta. Rodzina wspólnie wzięła udział w programie TVN „Chwila prawdy” w 2003 roku.

W latach 2017-2021 Adam Zdrójkowski był w nieformalnym związku z Wiktorią Gąsiewską, również młodą aktorką. Para poznała się na planie serialu, w którym obydwoje grali.

Adam Zdrójkowski w programach TVN

Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem byli gośćmi 8 odcinka programu „MasterChef Junior”. To właśnie od nich zależało, ile czasu kucharze mieli na przygotowanie dwóch wersji ciasta francuskiego - na słodko i wytrawnie.

Odcinek „MasterChef junior” z udziałem Adama Zdrójkowskiego można obejrzeć na platformie player.pl.

Wcześniej Adam Zdrójkowski wraz z tatą wzięli udział w morderczym wyścigu 3 edycji programu „Azja Express”. Serię można było oglądać na antenie TVN od 4 marca 2023 roku. Tym razem uczestnicy musieli pokonać trasę przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Wyścig rozpoczął się w Stambule, a na linii startu stanęło osiem par, w tym właśnie Adam i Dariusz Zdrójkowscy. Panowie pożegnali się z programem "Azja Express" tuż przed wielkim finałem i zajęli 4 miejsce w rywalizacji.

Adam Zdrójkowski pojawił się również w programie produkcji oryginalnej player.pl – „Lip Sync Battle Ustawka”, gdzie stanął do rywalizacji z Arturem Kapeckim. Zdrójkowski wykonał tam utwór zespołu Weekend oraz wcielił się w postać Freddiego Mercury . Odcinek z Adamem Zdrójkowskim jest dostępny w Player.pl.

Adam Zdrójkowski – filmy

Adam Zdrójkowski, chociaż swoją karierę w mediach rozpoczynał od seriali familijnych, ma na swoim koncie także wiele ról filmowych. Na dużym ekranie debiutował w filmie „Boisko bezdomnych”. Można było go zobaczyć także w komedii romantycznej „Święta inaczej”, która jest dostępna w serwisie player.pl. Zdrójkowski pojawił się również m.in. w filmie „Ostatni komers”.

Adam Zdrójkowski – Instagram

Adam Zdrójkowski aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i prowadzi swój profil na Instagramie jako @adam_zdrojkowski. Młody aktor chętnie dzieli się tam momentami ze swojego życia prywatnego.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

"Azja Express". Adam Zdrójkowski o miłości
"Azja Express". Adam Zdrójkowski o miłości Adam Zdrójkowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradza, czy sława ma wpływ na budowanie romantycznych relacji. Aktor od wielu lat żyje w blasku fleszy, toteż nie ukrywa, że ma to swoje konsekwencje, również te negatywne. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA