Stefano Terrazzino pokazał braci. Podobni? Jeden z nich jest piłkarzem

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @stefanoterrazzino
Stefano Terrazzino pokazał braci

Stefano Terrazzino opublikował rodzinne zdjęcie. Pozuje na nim wraz z dwoma braćmi. Tancerz pochwalił się rodzeństwem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy panowie są do siebie podobni?

Stefano Terrazzino ma powody do świętowania. W tym tygodniu jeden z jego młodszych brać wziął ślub. Marco Terrazzino jest piłkarzem, który aktualnie gra w polskim klubie. Huczna uroczystość w rodzinnym gronie została uwieczniona na zdjęciu. Stefano Terrazzino pochwalił się wystrojonymi w garnitury braćmi. Tancerz miał ważne zadanie - był świadkiem Marco Terrazzino.

Stefano Terrazzino pochwalił się braćmi. Podobni?

Stefano Terrazzino jest Sycylijczykiem, jednak wychował się w Niemczech. Ma dwóch braci - o 5 lat młodszego Vincenza i o 12 lat młodszego Marca. Co ciekawe, Marco Terrazzino jest piłkarzem, który aktualnie gra w polskim klubie - Lechii Gdańsk. Stefano Terrazzino pochwalił się młodszymi braćmi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy członkowie klanu Terrazzino są do siebie podobni?

"Siła braci" - napisał pod zdjęciem tancerz.

"ŚOPW". Kamil o przeprowadzce Agnieszki do Włocławka. Czy zrobiłby dla niej to samo?
"ŚOPW". Kamil o przeprowadzce Agnieszki do Włocławka. Czy zrobiłby dla niej to samo? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Stefano Terrazzino - kariera

Stefano Terrazzino jest synem Sycylijczyków, jednak jeszcze przed narodzinami tancerza rodzina wyjechała do Niemiec. W wieku 16 lat gwiazdor zainteresował się tańcem towarzyskim. Jednak to niejedyna jego pasja. Stefano Terrazzino skończył technikum krawieckie i pracował jako krawiec w teatrze w Mannheim, w którym dorywczo również tańczył. Co ciekawe, po zakończeniu przygody z teatrem, otworzył własne atelier, w którym sprzedawał zaprojektowane przez siebie stroje taneczne. Do Polski przeprowadził się w 2005 roku dla pierwszej zawodowej partnerki tanecznej Ewy Szabatin. W 2006 roku wziął udział w "Tańcu z gwiazdami", w którym pod jego czujnym trenerskim okiem szkoliły się m.in. Kinga Rusin, Justyna Steczkowska i Agata Kulesza. Udział w show przyniósł mu popularność. Stefano Terrazzino pasjonuje się również śpiewem. W 2008 roku wydał pierwszy studyjny album. Niedawno wystąpił w programie "Mask Singer", w którym udowodnił, że jest mężczyzną wielu talentów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @stefanoterrazzino

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości