Jak czuje się Adam Małysz? Skoczek wydał oświadczenie

Adam Małysz opowiedział o swoim stanie zdrowia
Adam Małysz opowiedział o swoim stanie zdrowia
Źródło: MWMEDIA
Adam Małysz opublikował nowy post, w którym odniósł się do plotek dotyczących jego zdrowia. Zapewnił fanów, że sobie poradzi, kosztuje go to jednak dużo stresu. Złożył też ważną deklarację odnośnie swojej przyszłości.

Nieobecność skoczka na zakończeniu sezonu narciarskiego w Planicy wzbudziła zaniepokojenie wśród jego fanów, którzy zaczęli spekulować, czy ma to związek z jego stanem zdrowia. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" były skoczek przyznał, że towarzyszą mu ostatnio pewne problemy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tomasz Karolak wrócił na TikToka. Konto prowadzi mu córka

Jak czuje się Adam Małysz?

Adam Małysz nie był jednak zbyt wylewny. Tłumaczył, że nie zamierza publicznie dzielić się szczegółami swoich problemów.

"Dzisiaj świat kręci się wokół nerwów i emocji. (…) Wiem, że sobie poradzę, ale to kosztuje sporo stresu i to się odbija na zdrowiu (...). Cóż, mam problemy zdrowotne i cały czas jestem w trakcie badań, ale nie chcę o tym mówić publicznie" - zdradził.

Na instagramowym profilu byłego skoczka pojawiło się właśnie oświadczenie, które uspokoiło nieco fanów. Zapowiedział, że na jego emeryturę jeszcze trochę poczekamy. Stres, który ostatnio towarzyszy mu ze względu na tajemnicze problemy, bardziej niż paraliżuje, motywuje go do dalszych działań.

"Dostaję ostatnio dużo pytań o moje zdrowie. Bardzo dziękuję, że dziennikarze tak się o mnie troszczą, ale jeszcze trochę popracuję. A stres? No cóż, w dzisiejszych czasach kto go nie ma, ten jest szczęściarzem. Czasem się pojawia, ale zawsze staram się zamienić go w pozytywną motywację do dalszego działania" – napisał, przekonując, że jego problemy były tylko tymczasowe.

Adam Małysz zapewnił Dawida Kubackiego, że może na niego liczyć

Oprócz plotek dotyczących stanu zdrowia Adama Małysza, fani skoków narciarskich mogą być również zaniepokojeni sytuacją żony Dawida Kubackiego. Kilka tygodni temu Marta walczyła o życie w szpitalu z powodu problemów z sercem. Cała Polska trzymała kciuki za rodzinę Kubackich, a skoczek mógł liczyć na zrozumienie ze strony Polskiego Związku Narciarskiego.

Nikt nie miał mu bowiem za złe, że w obliczu problemów ze zdrowiem ukochanej żony, skoczek zdecydował się przerwać swój udział w zawodach. Po tym incydencie Dawid Kubacki zdecydował się nie powracać na skocznie w tym sezonie, a Adam Małysz zapewnił go o pełnym wsparciu. Teraz Marta Kubacka wróciła już do domu i przechodzi rehabilitację.

"Ma od nas gwarancję, że jeżeli będzie potrzebował z naszej strony jakiejkolwiek pomocy, to natychmiast ją otrzyma. Napisałem do niego SMS-a w tej sprawie" - zdradził Adam Małysz w rozmowie z Interią.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości