Marcin Bosak pobity przez kierowcę aplikacji. "Zatrudniacie przestępców i bandytów!"

Marcin Bosak zaatakowany przez kierowcę aplikacji
Marcin Bosak zaatakowany przez kierowcę aplikacji
Źródło: MWMEDIA
Marcin Bosak został pobity przez kierowcę popularnej aplikacji. Mężczyzna miał niemal potrącić młodszego syna aktora, a kiedy ten zwrócił mu uwagę, sprawca rzucił się do bicia. Marcin Bosak pokazał zdjęcia obrażeń i relację z komendy policji.

Zdarzenie, które miało miejsce w piątkowe popołudnie, miało dla Marcina Bosaka nieprzyjemne skutki. Teraz ma nadzieję, że te dotkną również sprawcę zamieszania. Aktor bez ogródek wymienia nazwę firmy, a jej pracowników nazywa bandytami. Czy zarządzający odpowiedzą na oskarżenia?

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Olivier Janiak o karierze synów
Olivier Janiak o karierze synów

Marcin Bosak pobity przez kierowcę aplikacji

Na razie zarząd firmy nie ustosunkował się do zaistniałego incydentu. Bez wyjaśnień się jednak nie obędzie, bo Marcin Bosak zgłosił sprawę na policję. Za pośrednictwem mediów społecznościowych żalił się, że czeka ponad pół godziny, co w przypadku napaści, która, jak twierdzi, miała miejsce, jest co najmniej nieodpowiednie.

"Czekam na policję już pół godziny. Więc, szanowna policjo, błagam, pomóż mi w tej sytuacji. Jestem obywatelem tego kraju" - mówił.

Aktor pokazał do kamery obrażenia, jakich doznał w wyniku pobicia. Rzeczywiście, na twarzy ma kilka wyraźnych siniaków i rozcięć. To dlatego, że kierowca zwołał na pomoc kolegów, którzy pomogli mu zaatakować aktora.

"Właśnie przed chwilą jeden pan, kierowca Ubera, prawie rozjechał mojego młodszego syna. Jak zgłosiłem protest przeciw temu postępowaniu, zaczęła się bijatyka. Nie wiadomo, skąd znalazło się czterech czy pięciu jego kolegów i dostałem solidne bęcki" - relacjonował jeszcze w oczekiwaniu na patrol.

Marcin Bosak pobity przez kierowcę aplikacji
Marcin Bosak pobity przez kierowcę aplikacji
Marcin Bosak pobity przez kierowcę aplikacji

Marcin Bosak relacjonuje zdarzenie z kierowcą. Mogło dojść do prawdziwej tragedii

Marcin Bosak jest tatą dwóch synów. 15-letniego Władysława i 11-letniego Stanisława. To właśnie młodszy z nich miał znaleźć się pod kołami agresywnego kierowcy. Aktor nie odniósł się do stanu zdrowia syna, mówi jedynie, że mężczyzna "prawie go rozjechał".

Nawet jeśli syn aktora wyszedł z tego cało, z jego wypowiedzi wynika, że od tragedii było o włos. Marcin Bosak, będąc już na komisariacie policji, zwrócił się za pośrednictwem mediów społecznościowych bezpośrednio do odpowiedzialnych za zatrudnianie kierowców.

Marcin Bosak pobity przez kierowcę aplikacji
Marcin Bosak pobity przez kierowcę aplikacji
Marcin Bosak pobity przez kierowcę aplikacji

"Zatrudniacie przestępców i bandytów!" - mówił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości