Katarzyna Skrzynecka w błyszczącej stylizacji zachwyciła fanów. "Klasa"

Katarzyna Skrzynecka w błyszczącej stylizacji zachwyciła fanów
Katarzyna Skrzynecka w błyszczącej stylizacji zachwyciła fanów
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Skrzynecka to nie tylko aktorka, ale również wokalistka. Gwiazda niedawno zaprezentowała swój wokalny talent na wrocławskiej scenie. Jej stylizacja wprawiła fanów w osłupienie.

Katarzyna Skrzynecka jest polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, która od lat nie tylko realizuje się w zawodzie, ale również dobrze czuje się w roli jurorki, wokalistki oraz autorki tekstów. Kocha występować na scenach w całej Polsce, a niedawno dała pokaz swoich umiejętności we Wrocławiu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Julia von Stein o wierze w duchy i zjawiskach paranormalnych
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Dlaczego jej tata musi spać przy zapalonym świetle?

Katarzyna Skrzynecka zachwyciła na scenie

Katarzyna Skrzynecka to artystka wielu talentów. Świetnie czuje się na scenie nie tylko jako aktorka, ale również wokalistka. Co więcej, nie narzeka na brak pracy. Niedawno zaprezentowała swój talent wokalny na wrocławskiej scenie. Podczas Wieczoru Kobiet Sukcesu wystąpiła z utworami jazzowymi. I choć nie dane nam było posłuchać aktorki, uwagę internautów zwróciła stylizacja. Katarzyna Skrzynecka tego wieczoru postawiła na błyszczącą srebrną sukienkę, która dzięki smukłemu krojowi wyeksponowała talię gwiazdy.

"Będę przemiło wspominać wczorajszy niezwykły wieczór" - przyznała aktorka.

To jednak niejedyny post z tego wydarzenia. Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się aż kilkoma zdjęciami z tego niezwykłego wydarzenia. Choć fani rozpływali się w komentarzach nad wyglądem gwiazdy, ta ma na swój temat zgoła inne zdanie.

"Stając do zdjęć pamiątkowych obok mojej kochanej przyjaciółki z Wrocławia - pięknej Agnieszki Handler o boskiej smukłej figurze i strzelistym wzroście modelki zawsze czuję się jak troll i wyglądam jak troll. Choćbym nie wie, jak się wyprężała wzwyż i 'wciągała' wszerz. Aga organizuje najpiękniejsze wieczory i konferencje, na których goście zawsze czują się ugoszczeni po królewsku. Dziękuję za moc dobrych energii i prawdziwej klasy. Zagrać dla was koncert było wczoraj dla mnie radością i zaszczytem" - dodała na koniec.

Fani nie zgodzili się ze zdaniem Katarzyny Skrzyneckiej:

"Pani Kasiu taką wszerz i wzdłuż to niejedna laska chciałaby być!",

"Dla mnie pani wygląda lepiej",

"Jesteście prześliczne, przeurocze, przecudowne modeleczki" - można przeczytać pod wpisem.

Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody

Katarzyna Skrzynecka jest dumną mamą. Pasierbica aktorki to już dorosła kobieta. Paula ma 27 lat. Marcin Łopucki, partner gwiazdy, został tatą w wieku 21 lat. Ma jeszcze jedno dziecko — syna Dawida. Z kolei wspólna pociecha aktorki i sportowca ma dopiero 11 lat. Na początku roku Katarzyna Skrzynecka zabrała pasierbicę Paulę oraz córkę Alikię Ilię na jeden z branżowych eventów. Podczas pokazu nowej kolekcji Deni Cler panie chętnie pozowały na czerwonym dywanie.

Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody
Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody
Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody
Źródło: MWMEDIA

Między Alikią i Paulą jest ponad 16 lat różnicy. Mimo to siostry znalazły wspólny język i są najlepszymi przyjaciółkami.

"Słyszę, że inne rodzeństwa się bardzo kłócą, a ja z Paulą nigdy się nie kłócimy" - stwierdziła młodsza z sióstr w rozmowie z party.pl.

"Zawsze jest w domu dużo wariactwa, wygłupów, śmiechu" - dodała jej mama.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości