Adam Zdrójkowski zakochany! Zdjęcie z partnerką obiegło media. "Moja"

Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski
Źródło: MWMEDIA/Andras Szilagyi
Adam Zdrójkowski od kilku miesięcy udostępnia zdjęcia z tajemniczą blondynką. Wreszcie aktor ujawnił, że jest to jego dziewczyna. Gwiazdor pokazał, jak spędził z ukochaną walentynki i potwierdził, że jest w związku. Zobaczcie, jak wygląda partnerka Adama Zdrójkowskiego.

Adam Zdrójkowski był wcześniej w długoletnim związku z Wiktorią Gąsiewską, z którą tworzył jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Zakochani publicznie okazywali sobie uczucia. Rozstali się w 2021 roku. Młoda aktorka związała się później z Jasperem Sołtysiewiczem, a Adam Zdrójkowski deklarował, że jest singlem. To się ostatnio zmieniło.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Adam Zdrójkowski otrzymuje ciekawe propozycje od internautek
Adam Zdrójkowski otrzymuje ciekawe propozycje od internautek
Adam Zdrójkowski otrzymuje ciekawe propozycje od internautek

Adam Zdrójkowski jest zakochany

Adam Zdrójkowski w lutym 2023 w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl przyznał, że jest singlem. Powiedział, że czeka na miłość, ale wierzy, że przyjdzie do niego w odpowiednim momencie i nie chce nakładać na siebie presji. Od jesieni zeszłego roku na profilu aktora na Instagramie pojawiało się coraz więcej zdjęć pięknej blondynki, która towarzyszyła gwiazdorowi na wakacjach. Para spędzała razem czas również za Warszawą w stadninie koni. Jednak Adam Zdrójkowski nigdy nie zdradził tożsamości dziewczyny ani nie ujawnił, czy łączy go z nią coś poważnego.

W końcu gwiazdor potwierdził, że dziewczyna z jego licznych relacji na Instagramie nie znalazła się na nich przypadkiem. Aktor udostępnił zdjęcie wybranki na InstaStories i podpisał w znaczący sposób.

"Moja walentynka" - czytamy.

Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski
Źródło: Instagram @adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski o popularności i związkach

Dagmara Olszewska rozmawiała z aktorem również o tym, czy rozpoznawalność pomaga w odnalezieniu wybranki serca, czy może wręcz przeciwnie? Adam Zdrójkowski przyznał, że zmienił na ten temat zdanie po pewnym czasie.

- Z perspektywy czasu... Kiedyś powiedziałbym, że nie przeszkadza, ale chyba może trochę przeszkadzać [...]. Nie będę wchodził w opisywanie tego, na jakiej podstawie chciałbym powiedzieć, jak to wygląda, ale ostatnimi czasy miałem trochę więcej możliwości sprawdzenia, jak wygląda świat i życie. I faktycznie to jest taki aspekt, który może bardzo pomóc, choć to chyba nie o to chodzi, ale też zaszkodzić na pewno — mówił nam w wywiadzie.

Aktor przyznał, że otrzymywał od swoich fanek zaproszenia na randki — najczęściej na studniówki. Jednak nigdy nie skorzystał z możliwości takiego spotkania, choć nie wykluczał, że zrobi to w przyszłości.

- Może kiedyś zrobię taką niespodziankę - stwierdził.

W rozmowie z nami Adam Zdrójkowski podsumował też rozstanie z Wiktorią Gąsiewską. Powiedział, że nie chce wchodzić w szczegóły, ale stwierdził, że dojrzał do tego, że kłótnie i wojny nie są potrzebne.

- Myślę, że dojrzałość to bardzo ważna rzecz, przede wszystkim w takim naszym świecie, gdzie każde kłótnie czy bezsensowne informacje mogą się odbić na dwóch osobach i nikomu tego nie polecam — powiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

podziel się:

Pozostałe wiadomości