Adam Zdrójkowski o nowym związku Wiktorii Gąsiewskiej. "Trzymam kciuki"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Adam Zdrójkowski skomentował nowy związek Wiktorii Gąsiewskiej

Adam Zdrójkowski w ostatniej rozmowie z jednym z serwisów skomentował związek swojej byłej dziewczyny — Wiktorii Gąsiewskiej. Aktorka kilka miesięcy po rozstaniu zaczęła spotykać się z kolegą z planu.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli jedną z najpopularniejszych aktorskich par młodego pokolenia. Poznali się na planie jednego z seriali, przy którym oboje pracowali. Byli ze sobą kilka lat, a Adam Zdrójkowski w wywiadach wspominał, że ma już plany na przyszłość związane z aktorką.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr i Dorota są nadal razem?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr i Dorota są nadal razem? Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał, co łączy go z Dorotą. Czy ich związek przetrwał po programie? Zobacz wideo.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska — rozstanie

Niestety, w ubiegłym roku w mediach pojawiły się smutne doniesienia o rozstaniu pary, które niedługo później potwierdzili sami zainteresowani. Adam Zdrójkowski w wywiadach mówił, że niezwykle trudno znosi ten czas. Internauci szybko doszli do wniosku, że nie była to decyzja aktora.

Jakiś czas temu Wiktoria Gąsiewska w rozmowie z serwisem Jastrząb Post powiedziała:

"Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach" - powiedziała.

Niedługo później w rozmowie z "Faktem" Adam Zdrójkowski powiedział:

"Mamy wspólne projekty i kontakt między nami jest. Jesteśmy znajomymi, a temat rozstania jest już dawno zamknięty. Dalej się szanujemy, traktujemy się profesjonalnie. Ale życie prywatne Wiktorii to tylko jej sprawa" - zaznaczył.

Adam Zdrójkowski o związku Wiktorii Gąsiewskiej

Kilka tygodni temu Wiktoria Gąsiewska ogłosiła, że spotyka się z kolegą z planu serialowego Jasperem Sołtysiewiczem. Para zadebiutowała już wspólnie na ściance, a także często relacjonują swoją codzienność w mediach społecznościowych.

Teraz Adam Zdrójkowski w rozmowie z serwisem Party został zapytany o nowy związek swojej byłej dziewczyny. Co odpowiedział?

"Nic nowego nie powiem. Trzymam kciuki za Wiktorię, tak jak zresztą zawsze trzymałem" - powiedział.

Aktor wyjawił również, czy jego serce jest zajęte.

"Nikogo w moim życiu nie ma, ale jak ktoś się pojawi, to moje serce się uraduje. Na razie skupiam się na sobie i jest ok" - odparł.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości