Kuba Wojewódzki zaręczył się z Anną Markowską? Zdjęcie zaintrygowało fanów

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki zasugerował fanom zaręczyny z Anną Markowską. Popularny dziennikarz lubi często zostawiać niewiele niedomówień, więc nie wiadomo do końca, czy rzeczywiście oświadczył się swojej partnerce. Opublikowane przez niego zdjęcie rozgrzało wyobraźnię fanów.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska spotykają się od dłuższego czasu, jednak dopiero niedawno potwierdzili to oficjalnie. Modelka ostatnio coraz chętniej wypowiada się o związku z ukochanym, jednak kiedyś zapytana o to, czy zamierzają się zaręczyć, odparła, że to już leży w intencji jej partnera. Teraz Kuba Wojewódzki podgrzał atmosferę i wprost rozpalił wyobraźnię fanów.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kuba Wojewódzki sugeruje zaręczyny z Anną Markowską

Kuba Wojewódzki ludzi zostawiać fanów z niedopowiedzeniami. Gwiazdor TVN już kilka razy zwiódł internautów, pisząc np. o tym, że odchodzi z pracy lub że spodziewa się dziecka. Nigdy więc do końca nie wiadomo, kiedy dziennikarz w kwestiach osobistych jest z nimi zupełnie szczery. Warto powiem podkreślić, że Kuba Wojewódzki nigdy nie opowiada o swoim życiu prywatnym.

Teraz dziennikarz po raz kolejny rozpalił wyobraźnię fanów i opublikował zdjęcie świątecznego prezentu i to nie byle jakiego, ponieważ w środku znajduje się "coś" od luksusowej marki biżuteryjnej Cartier. Tym samym internauci zaczęli snuć domysły, że być może jest to pierścionek zaręczynowy dla Anny Markowskiej.

"Obiecałem, że prezent będzie tak wielki, jak choinka..." - napisał i dodał hasztag "engagement", czyli "zaręczyny".

"W końcu się zakochałeś";

"I to rozumiem";

"Gratulacje" - pisali internauci.

Niektórzy z wyczulonych na "żarty" Kuby Wojewódzkiego fanów zauważyli, że ten post może oznaczać całkowicie coś innego.

"Engagement oznacza również zaangażowanie - tak np. można to interpretować jako sprawdzian zaangażowania publiczności i mediów w 'dopisywanie' znaczenia do torebki marki Cartier w połączeniu z pewnym hasztagiem";

"To może być zmyłka";

"Znowu jakaś świąteczna 'imba' w pana wydaniu, ale tym razem nie dam się nabrać" - czytamy w komentarzach.  

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki spędzą razem święta

Anna Markowska niedawno udzieliła wywiadu serwisowi Jastrząb Post, w którym przyznała, że nadchodzące święta spędzi właśnie z ukochanym w gronie najbliższej rodziny. Modelka zaznaczyła, że bardzo się tym ekscytuje i już zaczęła przygotowania do Bożego Narodzenia. Zdradziła też, jakie mają z Kubą Wojewódzkim plany na nadchodzący 2023 rok.

"Ten nowy rok to nowa świeżość. Na pewno każdy z nas robi własne projekty i na tym się będziemy skupiać. Ważne jest, abyśmy się motywowali i dążyli do marzeń" — mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

Reporterka zapytała ją też, czy zamierza zamieszkać z ukochanym. Anna Markowska po raz kolejny podkreśliła, że o wszystkim zadecyduje los.

"Chciałabym to zostawić dla siebie. To, co będzie się działo, zostawiam wszechświatowi. Niech się dzieje"- dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości