Tomasz Schimscheiner o dzieleniu pracy i pasji z żoną. "Zaczynał się konflikt"

Tomasz Schimscheiner o pracy z żoną
Tomasz Schimscheiner o pracy z żoną
Źródło: MWMEDIA
Tomasz Schimscheiner jest znanym polskim aktorem. Jego żoną już od wielu lat jest aktorka Beata Schimscheiner. Ostatnio w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl aktor opowiedział, czy łatwo jest dzielić pracę i pasję z żoną.

Tomasz i Beata Schimscheiner już od wielu lat tworzą jedno z najbardziej zgranych aktorskich małżeństw w Polsce. Para doczekała się dwóch córek, 31-letniej Leny i 15-letniej Adeli. Małżeństwo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym.

Tomasz Schimscheiner o pracy z żoną
Tomasz Schimscheiner o pracy z żoną

Tomasz Schimscheiner o popularności

Aktor w jednym z wywiadów stwierdził, że mówienie o prywacie w mediach jest niepotrzebne, a nawet może generować plotki.

"Wolałbym, żeby ludzi interesowało to, co zostało zrobione na scenie, a nie, co aktor przeżywa w swoich czterech ścianach. Żeby ludzie plotkowali na temat sztuki, a nie depresji aktora" - powiedział w "Mieście kobiet".

Kilka lat temu Tomasz Schimscheiner cieszył się sporą popularnością, wziął udział w kilku programach telewizyjnych. Jak to wspomina?

"To przyszło z popularnością. Mnóstwo pytań, kim jest Tomek, prywatnie i w zawodzie. Złapałem się na to. (...) Dopiero po jakimś czasie nauczyłem się czerpać z popularności sensowniej, dla załatwienia czegoś więcej. Tu mam głód działania, widzę, że jest coś do zrobienia, żeby popchnąć świat do przodu" - mówił.

Tomasz Schimscheiner o dzieleniu pasji z żoną

Ostatnio w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl aktor opowiedział, czy łatwo jest dzielić pasję i pracę z żoną.

- Przez swoje doświadczenie doszedłem do wniosku, że ten świat nie jest taki czarno-biały. Nie ma podziału na "trudniejsze" i "łatwiejsze". To wszystko jest jakieś płynne. Jak z żoną za bardzo wnosiliśmy do domu, do stołu, do wychowywania dzieci — pracę, to w pewnym momencie zaczynał się konflikt. Ta przestrzeń została zaburzona. Aktorzy chyba mają coś takiego, że noszą ze sobą te swoje postaci wszystkie, z którymi się spotykają i które pokazują ludziom ze sceny czy z ekranu. Więc kiedy z tym "ubraniem" zaczęliśmy wchodzić do domu, to dom zaczął to szybko weryfikować i mówić "o nie, zostawiaj to za drzwiami" - powiedział.

Tomasz Schimscheiner dodał, że o wszystkim należy na bieżąco rozmawiać ze swoją drugą połówką, aby problemy się nie nagromadzały.

- Dzisiaj, kiedy myślę o tym, to nie mieszałbym życia prywatnego z życiem zawodowym, starałbym się znajdować jakieś granice. Myślę, że warto jest rozmawiać ze sobą na temat wszystkiego, żeby nie trzymać brudów pod dywanem, które później będą wychodzić i będą zabijały relację — wyznał.

Tomasz Schimscheiner  córką w 2012 r.
Tomasz Schimscheiner córką w 2012 r.
Tomasz Schimscheiner córką w 2012 r.
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości