Adriana Lima urodziła. Modelka zdradziła imię i płeć dziecka

Adriana Lima i jej chłopak Andre Lemmers
Adriana Lima i jej chłopak Andre Lemmers
Źródło: Getty Images
Adriana Lima i jej chłopak Andre Lemmers zostali rodzicami. Modelka zdradziła płeć i imię dziecka. Jest bardzo oryginale i ma związek z jej ulubionym kolorem.

Na świat przyszło trzecie dziecko Adriany Limy. To jednocześnie jej pierwsze wspólne dziecko z obecnym ukochanym Andre Lemmersem. Modelka związała się z nowym partnerem w 2021 roku.

Adriana Lima urodziła. Płeć i imię dziecka

Dziecko Adriany Limy i Andre Lemmersa jest już na świecie. Na instagramowym profilu modelki pojawiło się zdjęcie oka pociechy. W krótkim wpisie przyznała, że po porodzie poczekała kilka dni z ogłoszeniem światu radosnych wieści. Przy okazji zdradziła, jakie imię otrzymało dziecko.

"Cyjan to kolor pomiędzy zielenią i błękitem oraz kolor wód na Bora Bora i Malediwach, miejscach, do których chcemy się wybrać na rodzinny wyjazd. Cyjan to teraz nasz ulubiony kolor. Kolor oczu naszego synka. Witaj w naszym świecie"- napisała gwiazda.

Synek Adriany Limy Cyan Lima Lemmers przyszedł na świat 29 sierpnia.

"Ja i Andre jesteśmy zaszczyceni wszystkimi życzeniami i wiadomościami, które dostaliśmy od rodziny i przyjaciół. Karmienie i zmiany pieluch są czasochłonne, dlatego ciężko mi podziękować każdemu z osobna. Dziękujemy wszystkim i życzymy dużo miłości" - napisała modelka na InstaStories.

Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu
Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu. Jaki jest jej sekret?

Adriana Lima - kariera, dzieci, partner

Adriana Lima przez długi czas była jednym z najbardziej znanych i uwielbianych Aniołków Victoria's Secret. Modelka zakończyła już karierę. Adriana Lima do 2016 roku była w związku małżeńskim z koszykarzem Marko Jarićem. Para doczekała się dwójki dzieci: 12-letniej Valentiny i 9-letniej Sienny.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości