Lara Gessler przeszła metamorfozę tuż przed porodem. Jak teraz wygląda?

Lara Gessler pokazała efekty zmysłowej sesji ciążowej
Lara Gessler pokazała efekty zmysłowej sesji ciążowej
Źródło: MWMEDIA
Córka Magdy Gessler już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Lara Gessler postanowiła tuż przed porodem poddać się metamorfozie, aby w okresie połogu czuć się atrakcyjnie i w tym celu odwiedziła swojego ulubionego fryzjera. Jak teraz wygląda?

Lara Gessler i Piotr Szeląg już niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. Wiosną zdradzili za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewają się syna. Ciężarna gwiazda czuję się świetnie podczas drugiej ciąży i chętnie dzieli się ciążowymi poradami na temat wyprawki do szpitala i poporodowej profilaktyki. 

Lara Gessler przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Ostatnio celebrytka wybrała się do jednego z warszawskich salonów fryzjerskich, aby zmienić fryzurę. Metamorfoza jest zaskakująca.   

Lara Gessler ma nową fryzurę
Lara Gessler ma nową fryzurę
Lara Gessler ma nową fryzurę
Źródło: https://www.instagram.com/lara_gessler/

"Dla mojego lepszego nastroju w połogu udało się zapisać się jeszcze przed rozwiązaniem do mistrzyni koloru na refleksy" -  mówi Lara Gessler.

Lara Gessler o seksie w ciąży

Restauratorka podczas pierwszej ciąży z córką Neną czuła się świetnie i celebrowała każdy moment stanu błogosławionego. Chętnie udzielała porad na Instagramie odnośnie do wyprawki i seksu w ciąży. Tym razem jest taka samo. Ostatnio gwiazda podzieliła się na InstaStories swoją opinią na temat bliskości.

"Jeśli nie ma żadnych medycznych przeciwwskazań i obie strony mają ochotę, to oczywiście! Seks to element bliskości wzajemnej i samoakceptacji, okazywania miłości i radzenia sobie z napięciami dnia codziennego. Rodzice to podwalina rodziny, trzeba o bliskość dbać. Wszystko z wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem" - wyjaśnia gwiazda.

Gosia Baczyńska śpiewa "Imagine" Johna Lennona

Lara Gessler - poród

Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Lara Gessler ma urodzić w ciągu miesiąca. Gwiazda przyznała, że chciałaby urodzić siłami natury — tak jak przy pierwszym dziecku. Zależy jej też na wykwalifikowanej położnej i okolicznościach, które pozwolą urodzić jej bez znieczulenia. 

Mama Lary Gessler już nie może się doczekać, aż drugi raz zostanie babcią. Gdy Nena przyszła na świat Magda Gessler oszalała na punkcie wnuczki. Wspólnie chodziły na spacery i gotowały. Jak będzie teraz? Przekonamy się niebawem.

Czekamy na szczęśliwe rozwiązanie .

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości