Adrianna Biedrzyńska oburzona sytuacją w hotelu. "Ja nie popuszczę"

Adrianna Biedrzyńska
Wstrząsające warunki w hotelu, w którym zatrzymała się Adrianna Biedrzyńska
Źródło: MWMEDIA
Adrianna Biedrzyńska podzieliła się niepokojącym nagraniem w sieci. Gwiazda opowiedziała w nim o nieprzyjemnej przygodzie związanej z odwołaniem lotu z Miami do Polski. Wspomniana sytuacja spowodowała, że wraz z córką i koleżanką musiała spędzić wiele godzin w hotelu o wyjątkowo niskim standardzie.

Adrianna Biedrzyńska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. W teatrze zadebiutowała w 1983 roku. Prywatnie jest siostrą Joanny Biedrzyńskiej, pianistki i wokalistki. Gwiazda ma córkę Michalinę Robakiewicz, która również spełnia się na scenie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_wojciechowska_wakacje
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adrianna Biedrzyńska o dramacie, jaki ją spotkał

Adrianna Biedrzyńska postanowiła podzielić się swoimi traumatycznymi przeżyciami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda na udostępnionym na Instagramie nagraniu opowiedziała o tym, że wraz z córką i przyjaciółką planowały wrócić do Polski z wakacji w Miami, jednak ich lot został odwołany. Po długim oczekiwaniu na lotnisku kobiety w końcu trafiły do hotelu, który miał być ich tymczasowym miejscem zakwaterowania. Okazało się, że to dopiero początek ich problemów.

Miejsce, w którym gwiazda wraz z córką i przyjaciółką zostały zakwaterowane, okazało się nie spełniać ich wymogów. Problematyczny stał się również dowóz z hotelu na lotnisko.

"Jesteśmy w jakimś za*upiu w Miami Beach. W życiu bym tu nie weszła do tego hotelu. Okazuje się, że jutro nie mamy transportu na lotnisko w Miami, a to jest kilkadziesiąt kilometrów i kilkaset dolarów. Mamy opuścić pokoje o 11, a lot jest o 20... Panie LOT, ja nie popuszczę" - powiedziała na udostępnionym nagraniu wyraźnie zirytowana aktorka.

Adrianna Biedrzyńska
Adrianna Biedrzyńska jest oburzona miejscem, w jakim została zakwaterowana
Adrianna Biedrzyńska
Źródło: Instagram @ adrianna_biedrzynska

Adrianna Biedrzyńska z córką w kostiumach kąpielowych

Adrianna Biedrzyńska często dzieli się zdjęciami z córką na swoich kontach w mediach społecznościowych. Gwiazda nie ukrywa, że jest z pociechy bardzo dumna. Ostatnio aktorka i jej córka, Michalina Robakiewicz, spędziły wspólnie wakacje w Miami. Obie pozowały do zdjęć w strojach kąpielowych, co wywołało zachwyt wśród internautów, którzy zauważyli podobieństwo między matką a córką. Niektórzy z nich komentowali, że wyglądają jak siostry.

Jakiś czas temu w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Michalina Robakiewicz opowiedziała o swojej relacji z matką. Panie często spotykają się na planach filmowych czy scenach teatralnych.

- Nie ma między nami zgrzytów, wspólna praca sprawia mi ogromną przyjemność. Kiedyś się trochę przed tym broniłam, powtarzałam sobie, że muszę iść swoją drogą, ale to przecież wspaniałe, że razem pracujemy. Podziwiam ją za jej talent, wytrwałość, ciężką pracę, za pewność siebie i za wszystko, co osiągnęła. Mama jest przepiękną kobietą, więc to bardzo miłe, gdy ktoś nas ze sobą porównuje fizycznie. Ja akurat tego podobieństwa nie widzę, ale wszyscy dookoła mi to mówią, więc może coś w tym jest (śmiech) - wyznała Michalina Robakiewicz.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości