"Bitwa o gości" – rusza casting do nowego programu TVN. Jakie są zasady show?

"Bitwa o gości"
"Bitwa o gości" – jak się zgłosić do programu? Casting
Źródło: TVN
"Bitwa o gości" to nowy program TVN. Właśnie ruszył casting. Jakie warunki trzeba spełnić? Jeśli jesteś właścicielem pensjonatu, agroturystyki, glampingu lub innego obiektu noclegowego w Polsce, wkładasz wiele serca w prowadzenie swojego biznesu i masz umiejętność obiektywnej oceny jakości innych hoteli, zgłoś się koniecznie!

Popularny brytyjski format telewizyjny "Be my guest", który zdobył uznanie w dziesięciu krajach, zawita teraz na antenie TVN. To wspaniała wiadomość dla wszystkich właścicieli pensjonatów, agroturystyki czy glampingu. Właśnie rozpoczął się casting do polskiej wersji show, która będzie nazywać się "Bitwa o gości".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Krzysztof Miruć o życiu uczuciowym. Otrzymał nietypową ofertę matrymonialną

"Bitwa o gości" – o czym jest program? Zasady

Program "Bitwa o gości" to nowy format telewizyjny, który będzie emitowany na antenie TVN. Zasady programu są następujące. Czterech właścicieli różnych obiektów noclegowych, takich jak pensjonaty, zajazdy, hotele czy kempingi, podejmie się wyjątkowego zadania. Będą nawzajem odwiedzać i testować prowadzone przez siebie miejsca, spędzając w nich jedną noc oraz jeden dzień.

Podczas pobytu, właściciele dokładnie zbadają wszystkie aspekty obiektu, przekraczając granice typowych klientów. Sprawdzą czystość, komfort, wystrój pokoi, jakość śniadania oraz dostępne rozrywki dla gości. Bez skrępowania będą skakać po łóżkach, sprawdzać każdy zakamarek i testować wszelkie udogodnienia. Ich zadaniem jest dokładna ocena jakości świadczonych usług.

Co więcej, po zakończonym pobycie, właściciele zdecydują, ile są skłonni zapłacić za taką usługę. Ta płatność będzie stanowić ocenę jakości noclegu. Podczas emocjonującego finału uczestnicy programu spotkają się, aby poznać oceny wystawione przez konkurentów. Dodatkowo zostaną wyłonieni zwycięzcy, czyli ci właściciele, którzy otrzymali proporcjonalnie największą sumę pieniędzy za oferowany nocleg.

"Bitwa o gości" – jak się zgłosić do programu? Casting

Aby wziąć udział w "Bitwie o gości", należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej producenta programu. Formularz ten wymaga podania podstawowych informacji osobowych, takich jak imię, nazwisko, adres i numer kontaktowy. Dodatkowo należy również załączyć kilka zdjęć przedstawiających siebie oraz wideo z prowadzonego przez siebie miejsca noclegowego. Należy też odpowiedzieć na kilka pytań.

Po wysłaniu zgłoszenia należy cierpliwie oczekiwać na kontakt ze strony producentów programu. Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane, zostaniesz zaproszony na casting, podczas którego będziesz mieć okazję zaprezentować swoje umiejętności jako gospodarz oraz przedstawić swoje miejsce noclegowe. Wypełnienie formularza i przesłanie zgłoszenia to pierwszy krok, który może otworzyć przed tobą możliwość udziału w tej interesującej przygodzie telewizyjnej, dlatego nie zwlekaj, tylko zrób to już dziś!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości