Agata i Piotr Rubikowie o bezpieczeństwie dzieci w internecie. Czy udaje im się chronić córki?

See Bloggers. Agara i Piotr Rubikowie o dzieciach w Internecie
See Bloggers. Agara i Piotr Rubikowie o dzieciach w Internecie
Źródło: MWMEDIA
Agata i Piotr Rubikowie są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Często publikują taneczne nagrania, w których czynny udział biorą ich pociechy. W rozmowie z TVN-em Agata i Piotr Rubikowie zdradzili swój przepis na zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w sieci.

Agata i Piotr Rubikowie nie ukrywają twarzy swoich dzieci - 13-letniej Heleny i 9-letniej Alicji. Córki gwiazdorskiej pary często występują we wspólnych filmach, na których wraz z rodzicami tańczą do największych tiktokowych przebojów. Niedawno Agata i Piotr Rubikowie byli prelegentami podczas festiwalu See Bloggers w Łodzi.

Agata i Piotr Rubikowie o córkach w Internecie

Agata i Piotr Rubikowie zostali zaproszeni na festiwal See Bloggers 2022, podczas którego wcielili się role prelegentów. Gwiazdy mają doświadczenie z mediami społecznościowymi, za pośrednictwem których wprowadzają internautów do swojego prywatnego życia. W rozmowie z TVN-em małżonkowie zdradzają sposoby na to, jak uchronić dzieci przed niebezpieczeństwami czyhającymi na nie w sieci. Agata Rubik podkreśla, że wraz z mężem nie są specjalistami w tym zakresie i prawdopodobnie to, czy udało im się obronić córki, okaże się za jakiś czas.

- Wszystko sprowadza się do tego, jak wychowujemy, bo jeśli wychowamy je na osoby mądre, wrażliwe i świadome to wtedy same będą mogły odkryć to, co jest złe i wiedzieć, co jest złe, a co jest dobre [...] Trzeba uczuć tego, żeby nie za dużo siedzieć w Internecie i nie za dużo używać tej elektroniki. Trzeba zwracać uwagę, bo to jest dość szkodliwe dla dzieciaków - dodaje Piotr Rubik.

Helena i Alicja często pojawiają się w publikowanych przez rodziców treściach. Agata i Piotr Rubikowie podkreślają, że nic nie dzieje się wbrew dziewczynkom.

- Nasze córki są obecne w naszym internetowym życiu, ale tylko na takich zasadach, które im pasują i to jest bardzo ważne. Nigdy nic nie jest robione przeciwko nim. Jeżeli one nie mają na coś ochoty, to tego oczywiście nie robimy. Staramy się być ze sobą blisko i być świadomymi tego, co robimy - mówi Agata Rubik.

Czy dostrzegają jakieś plusy obecności córek w ich mediach społecznościowych?

- Przez to, że one są obecne na naszym Instagramie i dzięki tym sytuacjom, które nas spotykają, można przerobić pewne rzeczy i nauczyć, czego nie robić lub na co nie zwracać uwagi. Albo jak zareagować na sytuację, która jest trudno bądź niekomfortowa - mówi Agata Rubik.

220613_seebloggers_100_rubikowie_dzieci_w_internecie (1)
See Bloggers. Agara i Piotr Rubikowie o dzieciach w Internecie
Źródło: TVN

Agata i Piotr Rubikowie - historia miłości

Poznali się podczas wyborów Miss Polonia. Kariera Piotra Rubika osiągała wówczas szczytowy moment, natomiast Agata Paskudzka stawiała pierwsze kroki w modelingu. Kompozytor był starszy od kandydatki do tytułu miss o 19 lat. Początkowo nikt nie dawał im szans - różnica wieku wydawała się dla wszystkich barierą nie do przeskoczenia. Tymczasem para wzięła ślub i od 2008 roku tworzy szczęśliwą rodzinę. Familia Rubików jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Z ogromną dokładnością relacjonują wspólne wakacje oraz dzielą się z internautami sposobami na spędzenie wolnego czasu. Konto Agaty Rubik na Instagramie obserwuje przeszło 160 tys. osób.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości