Agata Kulesza na studiach była szefową fuksówki. "Starała się być groźną, surową"

Agata Kulesza
Agata Kulesza
Źródło: MWMEDIA
Agata Kulesza i Adam Woronowicz przyjaźnią się od lat. Ostatnio mogliśmy ich oglądać w serialu "Skazana", jednak ich bohaterowie nie mają najlepszych stosunków. Całkiem inaczej niż w ich życiu prywatnym. Początki ich znajomości sięgają jeszcze studiów, kiedy to oboje spotkali się w ówczesnej PWST w Warszawie. Teraz Adam Woronowicz zdradził sekret o swojej przyjaciółce.

Agata Kulesza i Adam Woronowicz to duet, który porwał serca widzów w serialu "Skazana". Aktorka wciela się w nim w postać sędzi Alicji Mazur, która niesłusznie skazana pod zarzutem morderstwa trafia do więzienia. W serialu dowiadujemy się, że Alicja Mazur jest naprawdę niewinna, a za tym wszystkim stoi jej mąż, który po latach zemścił się za skazanie jego ojca. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Agata Kulesza w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o relacji z córką.

Adam Woronowicz zdradza kulisy znajomości z Agatą Kuleszą

W drugim sezonie do więzienia do Alicji Mazur dołączyła również jej córka Hanka, która będzie musiała nauczyć się radzić sobie w nowej rzeczywistości. Nowym dyrektorem więzienia został Sylwester Hepner, czyli Adam Woronowicz, który w serialu gra czarny charakter. Jest on również zamieszany w handel kobietami, a Alicja Mazur, która odkryje prawdę, będzie chciała obwieścić ją na łamach mediów.

Alicja Mazur i Sylwester Hepner można powiedzieć, że nienawidzą się w serialu "Skazana", jednak w życiu prywatnym przyjaźnią się od wielu lat. Aktorzy poznali się jeszcze na studiach w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie (obecnie Akademia Teatralna).

Ostatnio Adam Woronowicz wziął udział w szybkim quizie w cyklu Małgorzaty Czop #playerlove, który możemy obejrzeć na stronie tvn.pl i opowiedział o zabawnym wspomnieniu z Agatą Kuleszą ze szkoły teatralnej.

"Agata Kulesza była w naszej szkole teatralnej, do której się dostałem, szefową fuksówki. I muszę powiedzieć, że ona się bardzo starała być groźną, surową, ale jej to kompletnie nie wychodziło, bardzo często się jej gotowało. Ja jako młody chłopak podejrzałem to, że cudownie potrafiła się gotować i to w niej zostało. Uwielbiam, jak Agata się gotuje" - powiedział wyraźnie rozbawiony.

Adam Woronowicz o "Skazanej"

Adam Woronowicz jakiś czas temu w rozmowie z nami powiedział o swojej postaci w serialu "Skazana".

- Sylwester Hepner, bo tak nazywa się ta postać, pojawia się w drugim sezonie "Skazanej", zmienia na tym stanowisku byłego kierownika więzienia, jest byłym wojskowym i nie będę ukrywał, że nie jest to bardzo pozytywna postać, z czasem wychodzi na to, że to jest osoba, która robi bardzo dużo złego, chce zachować pewne pozory, tworzy z tego miejsca swój prywatny folwark, wykorzystuje sytuację tych kobiet w bezwzględy sposób. Pojawia się tutaj również temat bardzo mocny, smutny, jakim jest handel żywym towarem, więc ta postać jest bardzo poważnie w to zamieszana i dużo robi w tym temacie — powiedział.

Adam Woronowicz powiedział także o współpracy z Agatą Kuleszą.

Bardzo cieszę się, że mogłem spotkać się w pracy z Agatą Kuleszą, jest bardzo profesjonalną aktorką, koleżanką, fantastycznym człowiekiem i myślę, że tworzy ten serial. Mam nadzieję, że ta relacja będzie też zauważona przez widzów
- dodał.
Skazana 3: Adam Woronowicz i Agata Kulesza
Skazana 3: Adam Woronowicz i Agata Kulesza

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na Instagramie, Facebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości