Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl

Agata Kulesza w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o relacji z córką. Marianna Figurska nie poszła w ślady sławnej mamy i swoje życie zawodowe związała z weterynarią. Aktorka zapewniła, że ma bardzo dobre relacje ze swoją pociechą, ale nie nazwałaby tego przyjaźnią. - Jeżeli córka mówi o matce, że jest jej przyjaciółką, albo odwrotnie, to jest to pierwsze wskazanie, jak to powiedziała kiedyś Kasia Miller, na terapię - stwierdza.

Agata Kulesza to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Chociaż od kilku dekad jest w show-biznesie, wciąż bardzo chroni życie prywatne. Gwiazda rzadko kiedy opowiada o rodzinie i nie zabiera córki na ścianki. Marianna Figurska w tym roku skończyła 25 lat i już dawno zdecydowała, że nie pójdzie w ślady rodziców.

Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką" Agata Kulesza w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o relacji z córką.

Agata Kulesza ma dorosłą córkę. Marianna nie poszła w jej ślady

Agata Kulesza ma za sobą trudny związek z Marcinem Figurskim, który zakończył się głośnym rozwodem. Chociaż byli małżonkowie od dłuższego czasu nie mieli ze sobą po drodze, jest coś, co na zawsze będzie ich łączyć - córka Marianna. Pociecha Agaty Kuleszy jest już dorosła i przeciera własne szlaki w swoim zawodowym życiu. 25-latka kiedyś próbowała sił na wielkim ekranie i w jednym z filmów wystąpiła u boku sławnej mamy, jednak ostatecznie zrezygnowała z aktorstwa i została weterynarzem.

W rozmowie z nami aktorka przyznaje, że nigdy nie żałowała tego, że jej córka nie poszła w jej ślady.

- Absolutnie nie żałowałam, ponieważ uważam, że wybrała wspaniały zawód, jest lekarzem weterynarii. Myślę, że gdyby wybrała mój zawód, to nie dość, że musiałaby się z nim mierzyć, to jeszcze musiałaby się mierzyć ze mną, jako swoją mamą w tym zawodzie. Więc cieszę się, że jej zainteresowania poszły w inną stronę - mówi.

Agata Kulesza o relacji z córką. Nie nazywa jej swoją przyjaciółką

Agata Kulesza zapytana o obecną relację z córką zaznacza, że jest ona bardzo dobra, ale nie nazwałaby tego przyjaźnią. Gwiazda pokusiła się o dość odważne stwierdzenie i mówi, że traktowanie swojego dziecka jak przyjaciela i odwrotnie jest oznaką, że trzeba podjąć terapię.

- Jeżeli córka mówi o matce, że jest jej przyjaciółką, albo odwrotnie, to jest to pierwsze wskazanie, jak to powiedziała kiedyś Kasia Miller, na terapię. Ja jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką, ona jest moją córką. Mamy bardzo dobrą relację, szczerze i otwarcie rozmawiamy. O pewnych rzeczach sobie opowiadamy, a o pewnych nie. Jak to matka z córką - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości