Agata Kulesza o rozwodzie i miłości. "Chciałam powiedzieć kobietom, żeby się nie bały"

Agata Kulesza wyznała prawdę o swoim związku, by wspierać kobiety
Agata Kulesza wyznała prawdę o swoim związku, by wspierać kobiety
Źródło: MWMEDIA
Agata Kulesza słynie z chronienia swojej prywatności. Jednak nie mogła ukryć tego, że rozwód z Marcinem Figurskim był dla niej bolesnym doświadczeniem. Rozstanie po 23 latach związku mocno odbiło się na jej psychice. Aktorka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się poruszyć temat rozwodu w mediach. Czy jest gotowa na nową miłość?

Agata Kulesza jest gwiazdą serialu "Skazana". Odnosi spore sukcesy w zawodzie i wciąż zaskakuje fanów nowymi kreacjami aktorskimi. Tuż po studiach na warszawskiej PWST zaczęła spotykać się z Marcinem Figurskim, operatorem filmowym. Zakochani pobrali się w 2006 roku po 10 latach związku. Niestety w 2019 roku w mediach pojawiła się informacja, że Agata Kulesza się rozwodzi. Para wychowywała wspólnie córkę Mariannę.

Dalsza część artykułu poniżej.

SKAZANA_KULESZA_ZWIAZEK
Agata Kulesza o byłym związku. "Chciałam powiedzieć kobietom żeby o siebie walczyły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agata Kulesza opowiada, jak przetrwała rozwód

Agata Kulesza udzieliła niedawno wywiadu dla "Twojego Stylu", w którym po raz pierwszy otworzyła się na temat rozpadu jej małżeństwa. Aktorka opowiedziała, jak przetrwała trudny czas rozstania.

"Moją najlepszą strategią jest właśnie cierpliwość. Życie pokazało, że potrafię pewne rzeczy przeczekać. To nie jest fajne, kiedy w trakcie rozwodu jest się na okładkach pism, i to z dodatkiem dziwnych komentarzy. Mogłabym od razu pójść z tym do mediów i opowiedzieć moją wersję. Ale tego nie zrobiłam. Uważam, że na tej metaforycznej wojnie nie trzeba walczyć tą samą bronią, której używa atakujący. Dla mnie cierpliwość, to nieschodzenie poniżej swojego standardu, niewikłanie się w przepychanki. Czasami wystarczy dobra garda. Alicja Mazur, w drugim sezonie 'Skazanej', próbuje walczyć tymi samymi metodami, co dziewczyny w więzieniu. Zaczyna mówić ich językiem. Rozumiem ją, bo mocno wnikam w psychikę mojej bohaterki. Ale prywatnie jako Agata Kulesza twierdzę: wybrałabym inną drogę" - wyznała.

Przejdź do najnowszej rozmowy Agaty Kuleszy, w której wyznała, że nie opowiedziała jeszcze wszystkiego o byłej relacji. Czy jest gotowa na nową miłość? Sprawdź poniżej.

Agata Kulesza chce wspierać kobiety. Czy jest gotowa na nową miłość?

Anna Pawelczyk-Bardyga zapytała Agatę Kuleszę o to, czy opowiedzenie o swojej przeszłości w wywiadzie traktowała jak pewnego rodzaju oczyszczenie. Aktorka stwierdziła, że tak naprawdę zachowała dla siebie jeszcze sporo faktów. Zdradziła, dlaczego zdecydowała się na taką otwartość.

Ja ją lekko zaznaczyłam. Jeszcze nie opowiedziałam o mojej przeszłości. Może kiedyś nastąpi taki moment, a może nie. Chciałam tylko powiedzieć kobietom, żeby walczyły o siebie i żeby się nie bały. I że są również organizacje, które mogą je wesprzeć w ich walce o godność
- wyznała w wywiadzie.

Zapytana, czy jest gotowa na nową miłość, odpowiedziała z uśmiechem.

"To się okaże" - słyszymy w nagraniu wideo.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości