Agata Młynarska o codziennej walce z bólem. "5 kg mniej i nie zamierzam się poddać"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Agata Młynarska o walce z chorobą

Agata Młynarska opowiada fanom o walce ze swoimi chorobami. Dziennikarka wielokrotnie podkreślała to, że zawsze była bardzo zapracowana i nie miała czasu, aby zadbać o swoje zdrowie. Momentem przełomowym w jej życiu było to, gdy trafiła do szpitala z atakiem astmy. Agata Młynarska opowiedziała o postępach w walce z bólem.

Agata Młynarska choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna oraz astmę. Już od dłuższego czasu informuje fanów o postępach w leczeniu. Zapytana przez jednego z nich, co z jej dietą, wyznała, że je nieprzetworzoną żywność, wszystko, co jest gotowane, duszone, bez glutenu i laktozy.

Agata Młynarska walczy z chorobą. "Mam 57 lat i nie zamierzam się poddać"

Agata Młynarska na najnowszym zdjęciu uśmiecha się do fanów. W opisie fotografii dodała hasztag o treści: "Mam 57 lat i nie zamierzam się poddać". Prezenterka przechodziła ciężkie chwile. Musiała zwolnić tempo, zajęła się swoją dietą i aktywnością fizyczną i w ten sposób schudła kilka kilogramów.

"Dwa miesiące skupienia wyłącznie na walce z bólem. Konsekwencja, ćwiczenia, pływanie, dieta, długa przerwa między pierwszym i ostatnim posiłkiem, presoterapia, masaże, odpoczynek i praca w limitowanym czasie, a nie non stop, jak kiedyś. Słowem dzień świstaka. Efekt- 5 kg mniej, nie kuleję i nie zamierzam się poddać! Dwa leki biologiczne na crohn i astmę są orężem w tej walce. Ale trzeba dać im szansę. Ja zdecydowałam, że stawiam wszystko na jedną kartę! Zdrowie! Bez kompromisów. Pozdrawiam was, znikam znów na chwilę i dam znak jak postępy!" - napisała na Instagramie.

Internauci trzymają kciuki za zdrowie dziennikarki.

"Agatu! Trzymam kciuki za Twe zdrowie" - dołączyła do życzeń Marzena Rogalska.

Joanna Przetakiewicz o niezależności
Joanna Przetakiewicz o niezależności Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agata Młynarska może liczyć na wsparcie męża. Skromny ślub, wielka miłość

Agata Młynarska osiem lat temu wyszła za mąż za przedsiębiorcę i radcę prawnego Przemysława Schmidta. Uroczystość zaślubin miała miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego, a zakochanym towarzyszyli jedynie świadkowie, czyli Joanna Kurowska i Henryka Krzywonos-Strycharska.

"Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością... od pierwszego spojrzenia wiedzieliśmy, że to jest TO, że nareszcie się odnaleźliśmy" - wyznała Agata Młynarska w jednym z wywiadów.

Dziennikarka przyznała, że w każdej życiowej sytuacji może liczyć na wsparcie swojego ukochanego. Tak było po śmierci jej ojca oraz teraz gdy Agata Młynarska zmaga się z chorobą. W wywiadzie dla "Claudii" powiedziała o mężu wzruszające słowa.

"W sytuacji, gdy dla mnie wyzwaniem było wstanie z łóżka i przejście kilku kroków do toalety... codziennie stawiał się w szpitalu. Moja choroba pokazała, że jest mężczyzną na dobre i na złe" - podsumowała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości