Gwiazdy

Sylwia Bomba już nie jest singielką! Spotyka się z młodszym mężczyzną. "Wiek nie ma żadnego znaczenia"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Sylwia Bomba
instagram.com/sylwiabombaSylwia Bomba ma nowego partnera. Jest od niej młodszy

Sylwia Bomba ma nowego partnera. Okazuje się, że mężczyzna, któremu udało się skraść serce pięknej gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem", jest od niej młodszy. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl gwiazda zdradziła, czy różnica wieku ma dla niej jakiekolwiek znaczenie. - Jeśli ktoś wydaje się dla nas za młody lub za stary, to jest tylko w naszej głowie. Ograniczenia, które mamy, wynikają z nas - mówi.

Sylwia Bomba od czasu rozstania z ojcem swojej córki niechętnie zabierała głos na temat życia prywatnego. Ostatnio zorganizowała dla swoich fanów zabawę na InstaStories - tzw. Q&A (z ang. questions and answers, czyli pytania i odpowiedzi). W trakcie zabawy uchyliła rąbek tajemnicy i zdradziła, że jej serce znów jest zajęte.

Sylwia Bomba ma nowego partnera

Sylwia Bomba w lipcu ubiegłego roku poinformowała fanów, że jej związek z Jackiem - ojcem jej córki, niestety nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się, jednak mimo różnic, które ich podzieliły, chcieli rozejść się w zgodzie, by ich dziecko jak najmniej ucierpiało na decyzji rodziców o życiu osobno.

"Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa. Jacek jest dla Tosi najlepszym tatą i oboje dołożymy starań, by ich kontakty się nie zmieniły" - mówiła wówczas Sylwia Bomba w rozmowie z "Party".

Teraz na InstaStories wyznała, że się z kimś spotyka.

"Tak, spotykam się z kimś. (...) Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie" - napisała gwiazda.

Sylwia Bomba o różnicy wieku

Sylwia Bomba w rozmowie z Aleksandrą Głowińską wyznała, co sądzi o różnicy wieku. Gwiazda przyznaje, że wiek partnera nie jest dla niej żadną przeszkodą, ale są różnice wieku, które są dla niej nie do przeskoczenia.

"Dla mnie wiek nie ma żadnego znaczenia. Poprzedni mój partner był ode mnie starszy. To też budziło ogromne kontrowersje, mimo że ta różnica nie była ani ogromna, ani patologiczna. Uważam, że jeśli partner może być moim ojcem, to nie jest do końca zdrowe. Natomiast każdy może mieć swój sposób na życie i swoją teorię związku. Wiek to jest tylko wiek. Są mężczyźni młodzi, którzy są bardziej dojrzali niż ci starsi. To tylko cyfra w dowodzie i nie ma to żadnego znaczenia. Mam 36 lat, a czuję się na 26 lat. Jeśli ktoś wydaje się dla nas za młody lub za stary, to jest tylko w naszej głowie. Ograniczenia, które mamy, wynikają z nas. A jeżeli ktoś kieruje się intuicją lub sercem, to wiek naprawdę nie ma znaczenia" - mówi nam Sylwia Bomba.

Rozsądne podejście? Dajcie znać w komentarzu, co wy sądzicie o różnicy wieku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/sylwiabomba

Pozostałe wiadomości