Agata Rubik wróciła wspomnieniami do czasów ciąży. Pokazała zdjęcie i powiedziała, ile przytyła

Agata Rubik odpowiedziała na zaczepkę internautki. Dotyczyła starszej córki
Agata Rubik odpowiedziała na zaczepkę internautki. Dotyczyła starszej córki
Źródło: MWMEDIA
Agata Rubik chętnie zaspokaja ciekawość swoich obserwatorów. Ostatnią sesję Q&A na instagramowym profilu influencerka poświęciła między innymi swoim ciążom. Bez ogródek pochwaliła się też zdjęciem z tego czasu i zdradziła, ile przytyła.

Agatę Rubik obserwuje na Instagramie już prawie 170 tys. osób. Fani chętnie podglądają jej życie ze sławnym dyrygentem, którym oboje chętnie się dzielą. A jest czym — państwo Rubikowie często wyjeżdżają, by eksplorować najróżniejsze zakątki świata.

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

Odkrywamy tajemnice Dolnego Śląska. Co warto zobaczyć?

Agata Rubik - Instagram

Jednak Instagram Agaty Rubik żyje nie tylko podróżami. Obserwatorów ciekawi przede wszystkim celebrycka codzienność pary. Ostatnio padło nawet pytanie, czy wśród sławnych kręgów trudno jest znaleźć prawdziwą przyjaźń. Influencerka pisała wtedy:

"W show-biznesie większość osób jest mocno skoncentrowana na sobie. Dla mnie przyjaciel to przede wszystkim taka osoba, która o tobie myśli, nie ocenia, nie zakłada złych intencji i rozmawia, kiedy coś się dzieje. Po prostu — faktycznie lubi. Takich osób jest cholernie mało" - czytamy.

Wnikliwi obserwatorzy wiązali te słowa z konfliktem pomiędzy Agatą Rubik a Zofią Zborowską. Obie panie jakiś czas temu zostały bowiem sąsiadkami, co bardzo chętnie relacjonowały przez media społecznościowe. W pewnym momencie jednak Zofia Zborowska stwierdziła, że "Agata nigdy nie była moją przyjaciółką. I nigdy nie będzie". Odpowiedzią drugiej strony miał być, według fanów, właśnie powyższy tekst, napisany przez Agatę Rubik.

Agata Rubik - ile przytyła w ciąży?

Szczerości na profilu Agaty Rubik jest zatem sporo. Ostatnio influencerka zwierzała się fanom ze swoich wspomnień i przemyśleń na temat ciąż. Została zapytana między innymi o powrót do formy już po porodach. Agata Rubik jest bowiem mamą dwóch córek - 13-letniej Heleny i 10-letniej Alicji.

Jedna z obserwatorek nie owijała w bawełnę:

"Mogę zapytać, jak wyglądały twoje ciąże? Chodzi mi o wagę i powrót do formy. U mnie dramat" - napisała.

Agata Rubik odpowiedziała:

"W obie ciąże zaszłam bez problemu i czułam się w nich dobrze. Z Heleną (na zdjęciu) przytyłam 14 kg i bardzo szybko schudłam. To był cudny czas, bo dzięki KP jadłam co i ile chciałam, i chudłam. Miałam niecałe 23 lata. Z Alą przytyłam 12 kg (ze względu na bycie na granicy cukrzycy ciążowej, bardzo uważałam na to, co jem) i mimo że też karmiłam piersią, to powrót do formy zajął mi znacznie dłużej" - bez ogródek odpowiedziała Agata Rubik, wstawiając zdjęcie z widocznym brzuszkiem.

Agata Rubik w ciąży
Agata Rubik w ciąży
Agata Rubik w ciąży

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości