Agata Załęcka wróciła do męża. Byli o krok od rozwodu. Jak pokonali kryzys?

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
"Plejada"
Agata Załęcka pogodziła się z mężem. Jak pokonali kryzys w małżeństwie?

Agata Załęcka jest żoną rzecznika PZPN Jakuba Kwiatkowskiego. Para wzięła ślub w 2020 roku na greckiej wyspie Rodos. Uroczystość mogli śledzić internauci w mediach społecznościowych. W marcu 2022 aktorka poinformowała o rozstaniu z partnerem. Małżonkowie postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Co zadecydowało o tym, że do siebie wrócili?

Agata Załęcka pojawia się głównie na szklanym ekranie w rolach drugoplanowych. W swojej karierze miała roczny epizod w Kabarecie Moralnego Niepokoju, w którym występowała po odejściu Katarzyny Pakosińskiej. Jej ślub z Jakubem Kwiatkowskim był bajkowy i zorganizowany w dwa tygodnie! Aktorka poinformowała o tym na Instagramie. Ślub w Polsce również miał miejsce.

Agata Załęcka rozstała się z mężem. Jak to argumentowała?

W marcu 2022 Agata Załęcka zamieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie z mężem oraz smutny wpis.

"Miłość nigdy nie umiera śmiercią naturalną. Umiera, ponieważ nie wiemy, jak uzupełnić jej źródło. Dziękuję za piękne chwile i lata, Kuba".

Fani aktorki bardzo przejęli się tą wiadomością. Wspierali małżonków i życzyli im szczęścia. Gwiazda seriali wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na rozstanie z ukochanym.

"To nie znaczy, że miłość się skończyła, kiedy powstał ten post. Uznałam, że nie mogę żyć w czymś, co jest tylko w połowie. Ja mam podejście pt. wszystko albo nic. Albo miłość, albo nie. Albo zaangażowanie, albo nie" - uzasadniła decyzję o rozstaniu w rozmowie z "Plejadą".

Para po rozstaniu nie widziała się przez miesiąc. Aktorka wyznała, że oboje z mężem bardzo się za sobą stęsknili i przemyśleli pewne rzeczy.

"Bardzo dużo ciepłych słów dostaliśmy. Wiele osób się zmartwiło. Teraz z moim małżonkiem nadrabiamy zaległości, bo długo się nie widzieliśmy. Mój mąż dużo podróżuje, mnie również często nie ma. Miłość istnieje. Dopóki żyjemy, jest nadzieja" – dodała w wywiadzie.

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć
Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć "Żony Miami" - Ewa Sama wyznała, dlaczego zdecydowała się na ślub. Ta historia to gotowy scenariusz na film. Źródło: Co za Tydzień

Ewa Załęcka o kryzysie w małżeństwie. Powrót do męża

Agata Załęcka i jej mąż dzięki chwilowemu rozstaniu docenili to, co udało im się wcześniej stworzyć. Para bardzo szybko zmieniła podejście do związku. Zaczęła poświęcać sobie więcej czasu.

"Poczuliśmy, jak dużo możemy stracić. Nie mieliśmy kontaktu tylko przez osiem godzin, później byliśmy non stop na łączach. Nawet jak się nie widzieliśmy, a nie widzieliśmy się miesiąc. Tęskniliśmy, dużo rozmawialiśmy, pewne słowa nagle dotarły. Pewne uczucia nagle zostały zrozumiane, a słowa usłyszane. Trochę przytłoczył nas nawał pracy, podróże, zaangażowanie w pracę i kiedy byliśmy obok siebie, nie widzieliśmy siebie. To chyba domena dzisiejszych czasów" – wyznała.

Mąż Agaty Załęckiej nadal potrafi ją zaskakiwać. Zakochani pracują nad swoim związkiem. Powrócili do początków i znowu są na etapie randkowania.

"Mój Kuba zrobił mi niespodziankę. W trakcie zgrupowania w Katowicach, w przerwie przyjechał do mnie do Wrocławia, gdzie miałam zdjęcia. Zrobiliśmy sobie randkę i rano wyjechał. Po kilku tygodniach grałam spektakl 'Pomoc domowa' w Krakowie, a on przyleciał z Kataru do Warszawy, tam miał zostać dzień dłużej, ale nie chciał. Wsiadł w samochód i przyjechał do Krakowa. Miał mnie tylko odebrać stamtąd, ale spontanicznie, jak za dawnych lat, zostaliśmy na noc. Wróciliśmy do naszych początków i to działa" - opowiedziała z dumą o ukochanym.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Plejada"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości