Agnieszka Chylińska miała wypadek. Wydano oświadczenie

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska miała wypadek
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Chylińska uczestniczyła w wypadku samochodowym, do którego doszło na warszawskim Muranowie. Menadżerka artystki opublikowała oświadczenie, w którym przekazała, w jakim stanie jest artystka.

Agnieszka Chylińska jest polską wokalistką, autorką teksów i osobowością telewizyjną, która od lat zasiada w jury talent show "Mam Talent!". W poniedziałek 5 września media obiegła informacja o wypadku, do którego doszło na warszawskim Muranowie. Uczestniczyła w nim Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska miała wypadek

Serwis VoxFM donosił, że 5 września około godziny 11:34 na skrzyżowaniu ulic Smoczej i Dzielnej doszło do zderzenia dwóch samochodów. W kolizji na warszawskim Muranowie miała wziąć udział Agnieszka Chylińska. Doniesienia serwisu potwierdziła menadżerka artystki. Opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym przekazała, że do kolizji doszło z winy innego kierowcy.

"Szanowni Państwo, w związku z wieloma zapytaniami o dzisiejszą kolizję drogową z udziałem mojej Artystki - Pani Agnieszki Chylińskiej, uprzejmie dziękuję za okazaną troskę. Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce z winy innego kierowcy. Na szczęście ostrożność i niska prędkość, z jaką jechała Pani Agnieszka, pozwoliły na uniknięcie jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Proszę o niedoszukiwanie się sensacji. Informację potwierdzi także inspektor Mariusz Ciarka, rzecznik KG Policji" - napisała Joanna Ziędalska-Komosińska, przedstawicielka gwiazdy.

Nie wiadomo, jak czuje się artystka, jednak z treści oświadczenia wynika, że nie doznała większych obrażeń. W komentarzach fani okazali wsparcie Agnieszce Chylińskiej, życząc jej dużo zdrowia.

Agnieszka Chylińska o nowym artystycznym marzeniu

Agnieszka Chylińska - kariera, życie prywatne

Agnieszka Chylińska swoją muzyczną karierę rozpoczęła już w szkole średniej. W latach 1994-2003 była wokalistką zespołu O.N.A., a po jego rozpadzie Agnieszka Chylińska skompletowała zespół muzyczny i zaczęła występować pod własnym nazwiskiem. Artystka spełnia się również w roli telewizyjnej gwiazdy. Od 2008 roku jest jurorką w programie "Mam talent!", w którym u boku Małgorzaty Foremniak i Jana Klimenta poszukuje największych talentów z różnych dziedzin.

Niedawno premierę miał nowy utwór gwiazdy, w którym Agnieszka Chylińska wystąpiła w roli mężczyzny. Jak się sprawdziła? Przekonacie się w poniższym artykule:

Agnieszka Chylińska w nowym teledysku
Agnieszka Chylińska w zupełnie nowej roli. Została mężczyzną
Agnieszka Chylińska po 4 latach powróciła z nowym materiałem. W piątek swoją premierę miał najnowszym utwór oraz klip wokalistki. Artystka zaszalała i wcieliła się w jedną z postaci. Agnieszka Chylińska zapowiedziała, że tym razem projekt będzie miał iście filmowy charakter.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości