Antoni Królikowski gorzko o relacji z Joanną Opozdą. "Nigdy nie mieszkałem z Asią, tylko naprzeciwko"

Antoni Królikowski, Joanna Opozda
Antek Królikowski o małżeństwie z Joanną Opozdą
Źródło: MWMEDIA/Andras Szilagyi
Antoni Królikowski udzielił głośnego wywiadu, w którym bez ogródek opowiadał o kulisach małżeństwa z Joanną Opozdą. Aktor wyznał, że nie mieszkał ze swoją żoną. Powiedział też o sakramencie małżeństwa i odniósł się do nowej relacji.

Antoni Królikowski w poniedziałek był gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W odcinku opowiedział o kulisach małżeństwa z Joanną Opozdą, miłości do kobiet, trudnym czasie w życiu i nowej miłości, dla której zwariował.

Antoni Królikowski o małżeństwie z Joanną Opozdą

Małżeństwo Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy nie przetrwało próby czasu. Para rozstała się, niestety, w nie najlepszych okolicznościach. Niedługo po potwierdzeniu informacji o rozwodzie małżonkowie zaczęła przerzucać się wzajemnymi oskarżeniami w mediach społecznościowych. Aktor w najnowszym wywiadzie odniósł się po raz kolejny do nieudanego związku i przyznał, że nie mieszkał ze swoją żoną ani przed ślubem, ani już po nim. Zaznaczył również, że z powodu medialnej afery cierpią jego bliscy.

"Nigdy nie mieszkałem z Asią, tylko naprzeciwko. W tej chwili jestem w trakcie sprawy rozwodowej, nie róbmy większej komedii z mojego życia. To nie jest śmieszne, że ludzie się rozstają w takich okolicznościach, że ludzie zaglądają nam przez balkon i musimy się tłumaczyć ze wszystkiego. Niszczeni są nasi bliscy. To nie jest śmieszne" - powiedział.

Joanna Opozda o walce z hejtem
Joanna Opozda opowiedziała o tym, w jaki sposób walczy z hejtem. Przyznała, że problem hejtu dotyczy bardzo wielu jej znajomych, szczególnie ze świata showbiznesu.
Źródło: Co za Tydzień

Dalej Antoni Królikowski przyznał, że żałuje, że szczegóły rozpadu ich związku ujrzały światło dzienne.

"Wzięliśmy ślub, ale to nie wszystko było, jak być powinno. Nie udało nam się utrzymać tego związku. Żałuję, że to wszystko wyszło na światło dzienne i zostało poddane publicznej debacie, bo cierpi rodzina moich bliskich i po stronie mamy mojego dziecka. Staramy się to uspokajać, bo Vincent to super mały, kochany człowiek i zasługuje, żeby wychowywać się w fajnym świecie".

Antoni Królikowski: Małżeństwo nigdy nie było moim wielkim marzeniem

Antoni Królikowski wyznał w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim, że nigdy nie marzył o ślubie.

"Małżeństwo nigdy nie było moim wielkim marzeniem. Wiem, że dla niektórych małżeństwo jest bardzo ważnym sakramentem, obietnicą. W moim kontekście cokolwiek o tym powiem, to będzie żałosne. Małżeństwo w moim życiu nie wyszło. Jest mi przykro, ale tak wyszło" - powiedział.

Antoni Królikowski odniósł się również do zarzutów, że nie płaci alimentów na syna.

"Rzeczy dużo nieprawdziwych się wylało, takich, że nie płacę. Jest stabilnie zabezpieczony mój syn przez komornika, który zajął oba me konta. Teraz może być z mamą i wierzę, że wszystko się ułoży, żebyśmy razem mogli wychowywać Vincenta".

Antek Królikowski o kobietach i nowej dziewczynie

Antoni Królikowski już na samym początku rozmowy wyjawił, że od zawsze starał się żyć pełnią życia i czerpać z niego garściami. Aktor podkreślił również, że to kobiety stanowiły jego motor napędowy do życia i pracy.

"To, co mnie motywowało, to były kobiety, filmy. Wiele jestem w stanie zrobić dla swoich marzeń. Kieruję się kobietami. Kobiety uwielbiam. Świat byłby bez nich gorszym miejscem".

Aktor przyznał również, że zwariował z miłości do nowej partnerki.

"Zawsze staram się być na 100 procent dla kogoś, z kim jestem. Jeśli kogoś kocham, wariuję dla tego kogoś. Zawsze tak miałem i mam tak teraz" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

podziel się:

Pozostałe wiadomości