Agnieszka Chylińska o pierwszym małżeństwie. Trwało zaledwie 16 miesięcy

Agnieszka Chylińska o pierwszym małżeństwie
Agnieszka Chylińska o pierwszym małżeństwie
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Chylińska nieczęsto mówi o życiu prywatnym w mediach. Mało kto wie, że jej pierwsze małżeństwo z Krzysztofem Krysiakiem nie należało do udanych. Trwało zaledwie 16 miesięcy, a piosenkarka długo po jego zakończeniu leczyła złamane serce.

Agnieszka Chylińska jest obecnie szczęśliwą żoną i matką. W 2010 r. poślubiła Marka, z którym doczekała się trójki dzieci: 16-letniego Ryszarda, 12-letniej Estery i dziewięcioletniej Krystyny. Mało kto wie, że była liderka zespołu O.N.A. ma za sobą nieudane małżeństwo.

Agnieszka Chylińska o pracy i macierzyństwie
Agnieszka Chylińska szczerze i pracy i macierzyństwie. Opowiedziała o zawodowych planach

Agnieszka Chylińska o pierwszym małżeństwie

W 1996 r. na imprezie u Roberta Gawlińskiego piosenkarka poznała Krzysztofa Krysiaka, menedżera działu marketingu jednej z dużych wytwórni muzycznych. Para pobrała się w 2002 r. w Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie, jednak ich szczęście nie trwało długo.

Agnieszka Chylińska niechętnie mówi w mediach o pierwszym małżeństwie. Nie jest tajemnicą, że bliscy artystki byli zaskoczeni decyzją o ożenku, bowiem znajomi pary nie wróżyli im przyszłości. Krzysztof miał poświęcać swojej wybrance dość mało czasu.

Co ciekawe, Agnieszka Chylińska przyznała, że to właśnie mąż zachęcił ją do zadbania o siebie. Piosenkarka rzuciła papierosy i założyła aparat na zęby.

"On jest moim katalizatorem. W lot wyłapuje moje złe wibracje i przetwarza w pozytywną jazdę. To dla niego zapragnęłam być ładna, atrakcyjna. Dla niego chciałam się starać, rozkwitnąć, porzucić kompleksy. On był moją motywacją do rzucenia papierosów, nałożenia aparatu korekcyjnego i dbania o swój wygląd" - mówiła w jednym z wywiadów piosenkarka.

Po ślubie para zaczęła się od siebie oddalać, co nie było łatwe dla wokalistki.

"W tamtym czasie miłość wszystko załatwiła, dzięki niej miałam siłę, żeby się podźwignąć, miałam odwagę, żeby zakończyć toksyczny rozdział w moim życiu i zacząć nowy. Skromnie, w wynajmowanym mieszkaniu. Okazało się, że można przeżyć za 20 zł dziennie. Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie" - mówiła artystka w rozmowie z magazynem "Pani".

Agnieszka Chylińska o obecnym mężu

W ubiegłym roku tuż przed swoimi 45. urodzinami Agnieszka Chylińska pokusiła się o krótkie podsumowanie swojego życia na Instagramie. Napisała:

"Zawsze przy mnie musiał być ktoś. Sama dla siebie nie miałam sensu. Tylko gdy był ON, to siebie widziałam, ale oczami JEGO. Nie było ważne, czy traktował mnie tak czy siak. Był. Raz jeden na dłużej, raz drugi na krócej. Przesypywanie pustych dni w oczekiwaniu na kolejną MIŁOŚĆ, co rozerwie mi serce na strzępy, było zawsze najtrudniejsze. Bo się czuło NIC. Pisało się tylko wtedy, gdy się płakało z euforii lub z rozpaczy" - wyznała.

Prawdziwej miłości i spokoju artystka zaznała przy swoim obecnym mężu.

"Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale JEST. Miłość bez krzyków, awantur i niepewności" - zaznaczyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości