Gwiazdy

Agnieszka Dygant o urodzie. "Z roku na rok jest coraz więcej linii"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Dygant opowiedziała o sekretach urody

Agnieszka Dygant w najnowszym wywiadzie opowiedziała o sekretach swojej urody. Gwiazda przyznała, że obecnie nie stosuje żadnej specjalistycznej diety i nie poddaje się jedzeniowym restrykcjom. Aktorka przy tym zauważyła, że z wiekiem na jej twarzy pojawia się coraz więcej zmarszczek. Zapewniła jednak, że czuje się dobrze z tym, jak obecnie wygląda.

Agnieszka Dygant to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która podbiła serca widzów TVN główną rolą w serialu "Niania". Gwiazda dziś zachwyca na salonach, jednak nie zawsze tak było. Agnieszka Dygant przeszła bowiem sporą metamorfozę i obecnie w kwestii ubioru nie przypomina siebie sprzed lat. Aktorka wyjaśniła w najnowszym wywiadzie, że przestała już eksperymentować z modą i skupiła się na klasycznych rozwiązaniach.

Agnieszka Dygant szczerze o swoim wyglądzie. "Nie narzekam"

Reporterka serwisu JastrząbPost zauważyła, że Agnieszka Dygant jest jak wino i z roku na rok prezentuje się coraz lepiej. Aktorka, śmiejąc się, przyznała, że rzeczywiście obecnie czuje się bardzo dobrze w swoim ciele.

"Nie narzekam. Przyjmuje dobrze ten komplement, ponieważ czuję się teraz dobrze ze sobą. Wiem, w czym mi jest fajnie, w czym się lubię i już nie eksperymentuje. Falbany i koronki nie są dla mnie, dużo lepiej czuję się w zupełnie prostych rzeczach. Wybieram proste stylizacje. Takie rozpoznanie siebie pomaga" - wyjaśniła. 

Gwiazda powiedziała jednak, że wiek daje o sobie znać w postaci pojawiających się na jej twarzy zmarszczek.

"Z roku na rok jest jednak coraz więcej linii, mówiących o moim wieku. Mam tylko nadzieję, że jestem takim typem, który niczym wino z roku na rok będzie wyglądał jeszcze dosyć fajnie. Potem będzie, jak będzie, zobaczymy" - mówiła.

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Agnieszka Dygant nie stosuje specjalnej diety

Agnieszka Dygant zawsze zaliczała się do grona gwiazd z najlepszymi sylwetkami. Aktorka do dziś może pochwalić się niezwykle smukłą figurą, ale jak sie okazuje, nie ogranicza się w jedzeniu.

Gwiazda obecnie nie stosuje żadnej specjalnej diety, chociaż przyznała, że w przeszłości poddawała się jedzeniowym trendom.

"Miałam takie momenty, że unikałam glutenu i innych rzeczy. Teraz natomiast nie, teraz jem wszystko, co mi smakuje" - wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości