Agnieszka Hyży szczerze o trudnych chwilach. "Przestałam sobie radzić"

Agnieszka Hyży przechodziła trudny czas
Agnieszka Hyży przechodziła trudny czas
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Agnieszka Hyży opowiedziała o trudnych momentach, jakich doświadczyła po urodzeniu dziecka. Łączenie pracy zawodowej i macierzyństwem okazało się dla niej ogromnym wyzwaniem, szczególnie że wszystko działo się w obliczu "medialnej zawieruchy" z jej udziałem. "Przestałam sobie radzić z tym wszystkim, co mnie otaczało, bo tak po ludzku po prostu nie dałam rady" - przyznała.

Agnieszka Hyży półtora roku temu została mamą i choć zawsze stara się dawać dzieciom jak najwięcej od siebie, nie zawsze jest jej łatwo. W najnowszym wywiadzie żona Grzegorza Hyżego opowiedziała o trudach łączenia macierzyństwa z pracą i trudnych chwilach, jakie doświadczyła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Agnieszka Hyży przechodziła trudne chwile. "Nie dałam rady"

Agnieszka Hyży w najnowszym wywiadzie poruszyła temat łączenia macierzyństwa z pracą zawodową i show-biznesem. Dziennikarka nie ukrywała, że w pewnym momencie przestała sobie radzić i musiała skorzystać z pomocy specjalistów.  

"Zdarzyło mi się w życiu coś parę razy i zawodowo, i prywatnie, że chciałam spakować się i wyjechać, w ogóle zmienić swoje życie o 180 stopni. Zwłaszcza gdy wokół mojego życia pojawiała się medialna zawierucha. Zaliczyłam kilka takich upadków, podczas jednego musiałam skorzystać z farmakoterapii i wyłączyć się całkowicie na dobrych kilka miesięcy z aktywności medialno-zawodowej. Po prostu przestałam sobie radzić z tym wszystkim, co mnie otaczało, bo tak po ludzku po prostu nie dałam rady" - mówiła serwisowi WP Kobieta.

Żona Grzegorza Hyżego przyznała, że nie ma obecnie najlżejszego momentu w życiu. Gwiazda podkreśliła, że rozpoczęcie nowego roku szkolnego i jednocześnie wychowywanie 10-miesięcznego syna sprawia, że ma znacznie więcej obowiązków i czasami nie ma w ogóle czasu dla siebie.

"(...) Jestem osobą, która chce dać swoim dzieciom naprawdę tyle, ile może. Sama wychowałam się w modelu, w którym mama bardzo mocno ograniczyła się zawodowo po to, żeby być w pełni dla mnie. A ja nie do końca chcę się ograniczać zawodowo i płacę za to tym, że nie mam w ogóle czasu dla siebie" - podsumowała.

Maja Hyży o patchworkowej rodzinie
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o wakacjach patchworkowej rodziny.
Źródło: Co za Tydzień

Agnieszka Hyży jest mamą dwójki dzieci, wychowuje też pociechy męża

Agnieszka Hyży kilka lat temu wyszła za mąż za Grzegorza Hyżego i stworzyła z nim patchworkową rodzinę. Dziennikarka była już wówczas mamą dziewczynki, która jest owocem jej poprzedniego związku. Muzyk natomiast wstępował w kolejny związek małżeński, będąc ojcem dwójki bliźniaków, których mamą jest jego była żona, Maja Hyży.

Para doczekała się wspólnego potomka w 2021 roku, gdy na świat przyszedł ich syn Leon. Agnieszka Hyży przy okazji podzieliła się z fanami swoją bolesną drogą do ponownego zostania mamą. Gwiazda przyznała wtedy, że kilka razy poroniła i właśnie dlatego bardzo długo ukrywała swoją ciążę. Żona Grzegorza Hyżego poinformowała fanów o swoim błogosławionym stanie dopiero dwa miesiące przed rozwiązaniem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości