Agnieszka Hyży zdobyła się na szczere wyznanie. Mówi o patchworkowej rodzinie

Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Hyży zorganizowała ostatnio na swoim profilu na Instagramie Q&A. Jeden z obserwatorów zapytał gwiazdę o rodzinę patchworkową. Gwiazda nie stroniła od odpowiedzi i zdecydowała się na szczere wyznanie.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży pobrali się siedem lat temu w Rzymie. Oboje mieli za sobą nieudane małżeństwa i oboje byli już rodzicami; Grzegorz Hyży 10-letnich bliźniaków z poprzedniego małżeństwa z Mają Hyży, a Agnieszka Hyży dziewięcioletniej córki Marty z poprzedniego związku z Mikołajem Witem.

Maja Hyży o patchworkowej rodzinie
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o wakacjach patchworkowej rodziny.
Źródło: Co za Tydzień

Agnieszka Hyży o patchworkowej rodzinie

"Czy jako rodzina patchworkowa chodziliście do psychologa? Polecasz kogoś, grupę wsparcia?" - zapytała jedna z fanek Agnieszki Hyży podczas zabawy w pytania i odpowiedzi na InstaStories gwiazdy.

Żona Grzegorza Hyżego odpowiedziała szczerze.

"Nigdy z takiej pomocy nie korzystałam i nie korzystaliśmy. Wiem, że są społeczności i grupy wsparcia dla takich rodzin. Problemy zwykle się powtarzają. Takich jak my jest coraz więcej i coraz częściej się o tym mówi" - napisała.

Gwiazda w swoim wpisie zaznaczyła, że przeszłość zawsze będzie do nas wracać i że nie zawsze da się wszystko omówić na spokojnie.

"Żeby była jasność, nie jestem zwolenniczką rozwiązywania problemów rodzinnych przez szybkie i emocjonalne decyzje o zakończeniu relacji, ale czasem inaczej się nie da. Ważne, by mieć z tyłu głowy, że nowa rodzina, to nowe problemy. Przeszłość będzie miała wpływ na nas i nie ma co się łudzić, że będzie inaczej" - czytamy.

Na koniec dodała, że członkowie patchworkowych rodzin muszą liczyć się z tym, że nowa rodzina, to nowe problemy.

"Ważne, by mieć z tyłu głowy, że nowa rodzina, to nowe problemy. Przeszłość będzie miała wpływ na nas i nie ma co się łudzić, że będzie inaczej. Od pierwszego dnia trzeba zadbać o to, by ten impakt był jak najmniej pejoratywny".

Agnieszka Hyży o rodzinie
Agnieszka Hyży o rodzinie
Źródło: https://www.instagram.com/agnieszka_hyzy/

Agnieszka Hyży - kim jest?

Agnieszka Hyży urodziła się 19 marca 1985 roku w Mysłowicach, ale wychowywałach się w Katowicach, gdzie nie tylko chodziła do liceum. Na studia wyjechała do Warszawy. Skończyła socjologię.

W 2002 roku rozpoczęła karierę w mediach. A wszystko to dzięki zwycięstwu w konkursie piękności "Matka i córka". Bogna Sworowska pomogła jej rozpocząć współpracę z warszawskimi agencjami modelek. I podziałało! Już w 2004 roku wzięła udział w programie "Ciao Darwin" stacji TVN, a zaledwie trzy lata później rozpoczęła regularną pracę w telewizji.

Agnieszka Hyży przez cztery lata była związana z Marcinem Mroczkiem, ale ich relacja nie przetrwała. Potem jej serce zabiło mocniej do Mikołaja Wita, któremu powiedziała "tak" w 2011 roku. Po trzech latach uznali jednak, że to nie to i postanowili się rozstać. W lipcu 2015 roku ślubowała Grzegorzowi Hyżemu miłość, wierność oraz że go nie opuści aż do śmierci. Para tworzy udane małżeństwo do dziś. W 2021 roku powitali na świecie syna Leona.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też o Agnieszka Hyży:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości