Agnieszka Kaczorowska w nowej roli. Odpowiada za pierwszy taniec Karoliny Pisarek

Agnieszka Kaczorowska uczy tańczyć Karolinę Pisarek
Agnieszka Kaczorowska uczy tańczyć Karolinę Pisarek
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Kaczorowska i Karolina Pisarek połączyły siły. Celebrytki pracowały nad wspólnym projektem, którego efektami modelka będzie mogła pochwalić się podczas weselnego przyjęcia.

Agnieszka Kaczorowska jest nie tylko aktorką serialową, ale także tancerką i choreografką. Treningi rozpoczęła, mając zaledwie 6 lat, co zaowocowało licznymi sukcesami w młodzieżowych konkursach tanecznych. Na co dzień Agnieszka Kaczorowska spełnia się przede wszystkim jako mama i żona. Nie brakuje jej jednak zawodowych wyzwań. Na swoim koncie na Instagramie poinformowała o zakończeniu specjalnego projektu. Uczyła tańczyć modelkę Karolinę Pisarek.

Agnieszka Kaczorowska uczy Karolinę Pisarek

Pierwsze nagranie, na którym uwieczniono spotkanie celebrytek, pojawiło się w mediach społecznościowych kilka dni temu. Wówczas Karolina Pisarek pisała o "sekretnym projekcie", którego realizacją zajmuje się wraz z Agnieszką Kaczorowską.

Internauci musieli chwilę zaczekać, by dowiedzieć się, co połączyło celebrytki. Jak się okazało, chodziło o specjalny układ taneczny. Niedawno Agnieszka Kaczorowska uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, czym jest wyjątkowy projekt. Okazuje się, że była tancerka otrzymała od modelki wyjątkowe zadanie - musiała przygotować pierwszy taniec weselny.

"Dostałam zadanie. Pierwszy taniec w kilka dni, kilka prób. Zrobione! Bo dla mnie nie ma rzeczy 'niemożliwych'. Teraz życzę wam kochani, aby był to po prostu przyjemny moment na waszym weselu. Have fun!" - pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska.

Niedługo Karolina Pisarek i jej partner Roger Salla sformalizują swój związek. Choć widzowie mogą oglądać przygotowania do tego wyjątkowego dnia w cyklu "Pisarek mówi tak" emitowanego w trakcie porannego pasma "Dzień Dobry TVN", oficjalna data ślubu wciąż pozostaje tajemnicą. Media spekulują, że wydarzy się to już niedługo - 10 czerwca.

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Karolina Pisarek wychodzi za mąż. Kim jest partner celebrytki?

O tym ślubie jest głośno. Karolina Pisarek ze szczegółami relacjonuje swoje życie prywatne i zawodowe, więc w prowadzonych przez nią mediach społecznościowych nie mogło zabraknąć informacji dotyczących najważniejszego dnia. Modelka i jej partner występują również w specjalnym cyklu "Pisarek mówi tak", w którym kamera towarzyszy parze w przygotowaniach. Karolina Pisarek jest w związku z Rogerem Sallą. Kim jest partner celebrytki? Roger Salla jest biznesmenem, wiceprezesem w firmie świadczącej usługi finansowe w branży e-commerce. Mężczyzna obchodzi urodziny 8 czerwca. Z tej okazji partnerka złożyła mu życzenia. Roger Salla skończył 29 lat.

"Kochanie! Życzę ci, abyś zawsze był szczęśliwy, spełnił wszystkie swoje marzenia. Abyś otaczał się dobrymi, bezinteresownymi ludźmi. W ten wyjątkowy dzień życzę wszystkiego najlepszego tobie jak i twojej mamie, która dała ci życie właśnie tego dnia 29 lat temu. Dziękuję za twą troskę, miłość, uprzejmość, przyjaźń. Jestem największą szczęściarą, że to właśnie ty zostaniesz moim mężem już wkrótce. Dziękuje, że jesteś" - napisała na swoim koncie na Instagramie Karolina Pisarek.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości