Marika z "HP" o związku Elizy i Jaya. Nie wierzy w ich miłość? [TYLKO U NAS]

Marika z "HP" o relacji Elizy i Jaya
Marika z "HP" o relacji Elizy i Jaya
Źródło: Instagram @m.m.worach
Marika Mery Worach była uczestniczką 5. edycji "Hotelu Paradise". W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl wyznała, co sądzi o relacji Elizy i Jaya. Czy wierzy w szczere intencje pary?

Marika do "Hotelu Paradise" wchodziła dwukrotnie. W programie udawało jej się tworzyć relacje, jednak żadna z nich nie dała jej na tyle ugruntowanej pozycji, by pozostać w show na dłużej. Za pierwszym razem to uczestnicy wytypowali Marikę do opuszczenia programu. Drugą szansę otrzymała od Grzegorza, który zabrał ją do "HP" podczas własnego wejścia. Niestety, uczestniczka odpadła po raz drugi, tym razem jednak sama o tym zadecydowała. Marika wydarzenia z ostatnich odcinków mogła obejrzeć dopiero w telewizji. Co sądzi o relacji Elizy i Jaya — samozwańczych pewniaków do finału?

Marika o związku Elizy i Jaya

W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl Marika zdradziła, co tak naprawdę myśli o związku kolegów z programu. Wcześniej uczestniczka wypowiadała się o relacji Elizy i Jaya, dodając słowo "podobno". Co się za nim kryło? Czy Marika z "HP" nie wierzy w uczucie łączące uczestników? Marika zasugerowała, że Eliza i Jay mogą podtrzymywać swój związek tylko w celu zdobycia większej popularności.

- Na pewno nie mam na celu mówienia tego teraz, żeby ich obrazić. Już mam dosyć kłótni i wszelkich złych słów. Natomiast myślę, że Elizka i Jay są to osoby bardzo mocno medialne, które swoją historią miłosną będą chciały przyciągnąć większą ilość fanów i widzów. Tego im życzę, bo jeżeli tego chcą, to naprawdę — niech im się powodzi. Niech pokazują tę swoją historię -Jeżeli jest prawdziwa to wow, gratulację. Jeżeli nie jest, to może tak się w to wkręcą, że sami w to uwierzą - przyznała Marika w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Uczestnika kibicuje wszystkim parom, które powstały w trakcie programu i trwają do dziś.

- Trzymam kciuki za wszelkie relacje, bo zawsze to jest coś bardzo fajnego. I na pewno fajny by mieli wspomnienia, że poznali się w takim programie - podsumowała Marika z "Hotelu Paradise".

Całą rozmowę można obejrzeć poniżej:

Marika z "HP" o relacji Elizy i Jaya
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Eliza i Jay "Hotel Paradise" są razem

Eliza była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek reality show. Wraz z Jayem stworzyła najsilniejszą parą 5. edycji "Hotelu Paradise". Choć oboje zarzekali się, że nie zależy im na finale i ewentualnej wygranej, ich reakcja na eliminację zaskoczyła wszystkich uczestników programu. Eliza i Jay wciąż są razem. Na dowód szczerości łączących ich uczuć zrobili sobie niezwykłe tatuaże.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @m.m.worach

podziel się:

Pozostałe wiadomości