Agnieszka Kaczorowska nie przejmuje się cenami nad polskim morzem. "Nie chcę się szczypać"

Agnieszka Kaczorowska nie przejmuje się cenami w nadmorskich kurortach
Agnieszka Kaczorowska nie przejmuje się cenami w nadmorskich kurortach
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Kaczorowska wybrała się z rodziną nad polskie morze. Aktorka zdradziła, że pomimo szalejącej inflacji, nie ma zamiaru ograniczać wydatków i stawia na pełen luz. "Chcę mieć luz w głowie i w sercu, że mogę sobie dodatkowo dokupić jakieś atrakcje, na które mam ochotę" - przyznała.

Agnieszka Kaczorowska jest aktorką i tancerkę, która aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Celebrytka dzieli się z internautami szczegółami swojej kariery zawodowej oraz opowiada o życiu rodzinnym. Agnieszka Kaczorowska jest mamą dwóch córek: Emilki i Gabrysi. I to właśnie z rodziną wybrała się na urlop.

Agnieszka Kaczorowska o urlopie

Tancerka przebywa właśnie na upragnionym urlopie. W tym roku wraz z mężem i dziećmi udała się nad polskie morze. Od początku wakacji w mediach głośno jest o wysokich cenach, z którymi spotykają się turyści w nadmorskich kurortach. W rozmowie z serwisem o2.pl Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że zabrała rodzinę do mniej uczęszczanego miejsca, dzięki czemu mogą pozwolić sobie na chwilę oddechu bez strachu przed czającymi się fanami. Dla aktorki wakacje nad morzem mają szczególną wartość sentymentalną.

"Kocham polskie morze. Jak byłam małą dziewczynką, spędzałam całe wakacje nad polskim morzem. Jeździliśmy z dziadkami pod przyczepę, z przyczepą na camping i tam tak naprawdę 2-3 miesiące siedzieliśmy nad tym morzem i spędzaliśmy całe lato" - powiedziała w rozmowie z o2.pl.

W tym roku wiele polskich rodzin odmówiło sobie podróży i wakacje spędzają w domach. Agnieszka Kaczorowska zdaje sobie sprawę, że szalejąca inflacja nie sprzyja urlopowi, jednak sama nie chciałabym się ograniczać w wydatkach.

"Ja wiem, że nie każdy ma taką możliwość, ale ja jak już jadę na wakacje, to nie chcę się tak bardzo szczypać, bo wtedy nie czuję takiego luzu i odpoczynku. Chcę mieć luz w głowie i w sercu, że mogę sobie dodatkowo dokupić jakieś atrakcje, na które mam ochotę" - zdradziła aktorka.

Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Kaczorowska partner. Kim jest Maciej Pela?

Mężem Agnieszki Kaczorowskiej jest tancerz Maciej Pela. Widzowie mogą kojarzyć go z programu "You Can Dance - Po prostu tańcz", w którym brał udział w 2008 roku. Zdobył wówczas bilet na warsztaty w Barcelonie, jednak do odcinków na żywo nie awansował. Para poznała się w szkole tańca Agnieszki Kaczorowskiej, kiedy to Maciej Pela przyszedł na rozmowę o pracę.

"Poznaliśmy się na rozmowie o pracę w mojej szkole tańca. Maćka znalazła mi firma, która pomagała mi przy zatrudnianiu pracowników. Jak widać, Maciek dostał pracę. I to na pełen etat. Dopiero potem nasza znajomość się rozwijała i poznawaliśmy się coraz lepiej" - wspominała aktorka w rozmowie z Plejadą.

Para szybko się zaręczyła i po zaledwie 9 miesiącach od pierwszego spotkania stanęła na ślubnym kobiercu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości