Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska pokaże twarz dziecka w sieci? Zapytaliśmy ją o to [TYLKO W CZT]

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Reporter:
Karolina Kalatzi
Katarzyna Sokołowska o pokazywaniu dzieci w sieci

Katarzyna Sokołowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl odniosła się do pokazywania dzieci w sieci przez ich sławne mamy. Gwiazda "Top Model" niedługo wyda na świat swojego pierwszego potomka, do czego pieczołowicie się przygotowuje. Jej pociecha szybko wejdzie do show-biznesu?

Katarzyna Sokołowska niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Popularna jurorka "Top Model" pochwaliła się szczęśliwą nowiną przy okazji świąt wielkanocnych. Wówczas dyrektorka pokazów mody przyznała, że dla niej prawdziwym "Alleluja" była możliwość zajścia w ciąże, o co starała się od dawna.

Katarzyna Sokołowska będzie pokazywać swojego malucha w sieci?

W show-biznesie istnieją dwa typy mam. Pierwsze z nich strzegą prywatności swoich dzieci jak oka w głowie, te drugie natomiast do sprawy podchodzą odwrotnie. Wiele celebrytek już od samego początku chwali się swoimi pociechami w sieci, często tym samym wprowadzając je już za młodu do świata show-biznesu.

Katarzyna Sokołowska jest jedną z gwiazd, która niechętnie rozmawia na tematy prywatne. Nie oznacza to jednak, że jej maluszek nie będzie dorastał w cieniu świateł reflektorów. W czasie ciąży jurorka "Top Model" chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z błogosławionego stanu. Okazuje się, że Katarzyna Sokołowska jeszcze nie wie, jak w tej kwestii zachowa się po rozwiązaniu. Nie chce też niczego planować za swoje dziecko.

- Nie mam pojęcia, nie planuje niczego za moją pociechę ani za mnie, bo nie wiem, co się wydarzy. Hormony szaleją, każda mama jest bardzo szczęśliwa. Jedna mama podejmuje spontanicznie decyzję, żeby pokazać, inna znowu nie. Nie próbujmy wkładać wszystkiego w jedne ramy. Także poczekam, zobaczę, zdecyduję na spokojnie i już - skomentowała dla nas sprawę.

Katarzyna Sokołowska o pokazywaniu dzieci w sieci. "Hormony szaleją"
Katarzyna Sokołowska o pokazywaniu dzieci w sieci. "Hormony szaleją" Katarzyna Sokołowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl odniosła się do pokazywania dzieci w sieci przez ich sławne mamy. Jej pociecha szybko wejdzie do show-biznesu?

Katarzyna Sokołowska zaszła w ciążę dzięki in vitro

Katarzyna Sokołowska to 49-letnia dyrektorka pokazów mody, znana widzom TVN dzięki programowi "Top Model". Gwiazda kilka miesięcy temu pochwaliła się na swoim Instagramie, że jest w ciąży ze swoim partnerem, przedsiębiorcą Arturem Kozieją. Mężczyzna ma dwie nastoletnie córki z poprzedniego związku, natomiast dla Katarzyny Sokołowskiej będzie to pierwszy raz w roli mamy.

Celebrytka nie ukrywała, że jej błogosławiony stan to zasługa in vitro. Po ogłoszeniu przez nią radosnej nowiny wiele kobiet dziękowało jej za danie im nadziei. Niestety wówczas pojawiły się także hejterskie komentarze, dotyczące wieku Katarzyny Sokołowskiej. W jednym z wywiadów gwiazda podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z ograniczeń biologicznych, jednak ma nadzieję, że będzie bawić się na weselu swojego syna i że zawsze dotrzyma mu kroku.

"Przeżyłam poronienie naturalnej ciąży, dlatego zdecydowałam się na zabieg in vitro. Postanowiłam, że moją ciążą zaopiekuję się także w sensie medycznym od pierwszego dnia. Będę ją obserwować, kontrolować, nic mi nie umknie (...). Prawda jest taka, że starałam się o dziecko od kilku długich lat. Czasem słyszę opinie, że sobie wszystko wykalkulowałam: kariera, facet, pieniądze, macierzyństwo. To nie ma nic wspólnego z prawdą" - powiedziała w rozmowie z "Twoim Stylem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości