Córeczki Agnieszki Kaczorowskiej już zarabiają. "Trzeba zadbać o przyszłość"

Agnieszka Kaczorowska
Córki Agnieszki Kaczorowskiej pracują
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Kaczorowska to dumna mama dwóch córek. Aktorka mocno zaangażowała się w działalność w mediach społecznościowych. Do reklam angażuje również swoje pociechy. Niedawno Agnieszka Kaczorowska zdradziła, dlaczego zdecydowała się zatrudnić do pracy córki.

Agnieszka Kaczorowska jest aktorką i tancerką, która aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Celebrytka dzieli się z internautami szczegółami swojej kariery zawodowej oraz opowiada o życiu rodzinnym. Agnieszka Kaczorowska jest mamą dwóch córek: Emilki i Gabrysi. Niedawno w wywiadzie zdradziła, że postanowiła aktywizować pociechy, by te zaczęły na siebie zarabiać.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? Anna Jarosik w ogniu pytań

Agnieszka Kaczorowska o pracy dzieci

Jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska była gościnią w podcaście Kamila Balei, "Tato, no weź!". To tam wyznała, że jej 3-letnia córka Emilia i roczna Gabriela zaczęły zarabiać na własną przyszłość. W jaki sposób? Aktorka angażuje dziewczynki do reklam. Agnieszka Kaczorowska nie ukrywała, że ludzie często negatywnie interpretują wykorzystywanie w pracy córek.

"Ale może to one zbierają na swoje konto, które kiedyś będzie mogło dać im świetny start w dorosłość? Wszystko zależy od punktu widzenia. Ludzie patrzą z klapkami na oczach - tak, jak jest łatwiej, jak jest prościej, jak jest w zgodzie z modą. A ja zachęcam do tego, żeby zadbać o swoje życie" - powiedziała.

Temat powrócił niedawno. W rozmowie z Jastrząb Post aktorka zdradziła, że to mamie zawdzięcza umiejętność dbania o finanse pociech. Wszystko po to, by miały łatwiej w przyszłości.

"Dla mnie jest to oczywiste, że jako rodzic jestem odpowiedzialna za swoje dzieci i bardzo ważne jest, żeby zadbać o ich bezpieczeństwo teraz i na przyszłość. Moja mama mnie tego nauczyła. Moja mama tak zorganizowała rzeczywistość naszej rodziny, że ja i moje rodzeństwo byliśmy jakoś zabezpieczeni, mimo że moje rodzeństwo nie pracowało od dziecka. Dla mnie jest to oczywiste, że trzeba zadbać o przyszłość moich córek. Ja korzystając z tych opcji, które mam, staram się je zabezpieczyć" - powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Jednocześnie aktorka zaapelowała do rodziców, by również zadbali o przyszłość dzieci. Najlepiej zakładając konto oszczędnościowe, na które regularnie, w miarę możliwości, będzie można odkładać pieniądze.

"To naprawdę bardzo ułatwia start w dorosłość, wiem to po sobie" - dodała.

Agnieszka Kaczorowska mąż. Kim jest Maciej Pela?

Agnieszka Kaczorowska jest dumną mamą dwóch córek. Aktorka aktywnie działa w mediach społecznościowych, wykorzystując je nie tylko do zarabiania, ale również do dzielenia się codziennością. Dzięki temu fani mogli dowiedzieć się, jak gwiazda spędza wakacje i co sądzi o powszechnej drożyźnie, która nawiedziła nadmorskie kurorty.

Gwiazda nie ukrywa wizerunku ani dzieci, ani męża. Kim jest Maciej Pela, partner Agnieszki Kaczorowskiej? Widzowie mogą kojarzyć go z programu "You Can Dance - Po prostu tańcz", w którym brał udział w 2008 roku. Zdobył wówczas bilet na warsztaty w Barcelonie, jednak do odcinków na żywo nie awansował. Para poznała się w szkole tańca Agnieszki Kaczorowskiej, kiedy to Maciej Pela przyszedł na rozmowę o pracę.

"Poznaliśmy się na rozmowie o pracę w mojej szkole tańca. Maćka znalazła mi firma, która pomagała mi przy zatrudnianiu pracowników. Jak widać, Maciek dostał pracę. I to na pełen etat. Dopiero potem nasza znajomość się rozwijała i poznawaliśmy się coraz lepiej" - wspominała aktorka w rozmowie z Plejadą.

Para szybko się zaręczyła i po zaledwie 9 miesiącach od pierwszego spotkania stanęła na ślubnym kobiercu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości