Agnieszka Kaczorowska nie wytrzymała. Dosadnie odpowiedziała hejterom

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki. Wszystko przez wakacyjne zdjęcia
Źródło: MW MEDIA
Agnieszka Kaczorowska wraz z rodziną wyjechała nad morze. Dbając o swoich obserwatorów, opublikowała profesjonalne zdjęcia zrobione w iście romantycznej scenerii. Niestety, niespodziewanie w komentarzach pojawiła się fala nieżyczliwych słów.

Okres letni i wakacyjny to dla gwiazd i celebrytów idealna okazja do tego, by wraz z najbliższymi oddać się błogiemu odpoczynkowi. Podążając tym tropem, Agnieszka Kaczorowska udała się nad polskie morze, by skorzystać z dobrodziejstw przyrody. Na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiły się jednak zdjęcia, które wywołały niespodziewaną falę krytyki.

Agnieszka Kaczorowska w wakacyjnej sesji zdjęciowej 

Aktorka przez lata obecności w mediach przyzwyczaiła się już do licznych nieprzychylnych słów. 

Tym razem jednak niemal wszystkich zaskoczyło to, co stało się pod ostatnimi postami z rodzinnych wakacji. Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na sesję zdjęciową zrobioną przez profesjonalistów. Dlaczego?

Agnieszce Kaczorowskiej zarzucono, że nie potrafi wypoczywać już bez blasku fleszy i że bardziej zależy jej na popularności i kreowaniu pięknego wizerunku w sieci niż odpoczynku w gronie najbliższych. 

"Byli na wakacjach ze stylistką i makijażystką, i wszystko tak spontanicznie" - czytamy w komentarzach pod postami tancerki. 

"Szkoda, że z rodzinnych wakacji zrobiliście plan pracy nad okładką magazynu" - napisała jedna z obserwatorek. 

Daria Ładocha o wakacjach z małymi dziećmi. "To nie jest odpoczynek"
Daria Ładocha w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardyga opowiedziała o wakacjach z córkami. Gwiazda przyznała, że gdy jej pociechy były młodsze, nie potrafiła solidnie odpocząć podczas urlopu z nimi. Zdarzały się też sytuacje, gdy dziewczynki na wyjeździe chciały jeść jedynie jedzenie, które przygotowała właśnie ona. "Chodzenie z pomidorówką do restauracji jest absolutnie kuriozalne" - wspominała.

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na krytykę

W kilku komentarzach pojawiły się podobne zarzuty, które nie spodobały się Agnieszce Kaczorowskiej. Internauci odnosili się bowiem do informacji, że wyjazd miał być spontaniczny, a wygląda na to, że był profesjonalnie zaplanowany. To skłoniło tancerkę do dyskusji.

"A kto mówił, że spontanicznie? Po prostu się umówiliśmy, że przyjadą i zrobimy zdjęcia. Nie wolno na wakacjach robić zdjęć? Ludzie, włączcie życzliwość, bo ilość jadu, która was przepełnia, rodzi tylko współczucie" - napisała Agnieszka Kaczorowska.

"Nie wolno na wakacjach robić tego, co się chce. Na wakacjach trzeba robić to, czego oczekuje pani Wanda. Inaczej to nie są wakacje" - dodał mąż aktorki, Maciej Pela. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości