Agnieszka Włodarczyk nosiła leginsy i rude włosy. Potem przeszła modową metamorfozę

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Włodarczyk przeszła metamorfozę

#METAMORFOZY GWIAZD Agnieszka Włodarczyk dziś jest pewną siebie kobietą, od której trudno odwrócić wzrok. Aktorka zachwyca na salonach, gdzie zawsze prezentuje się z klasą i dobrym wyczuciem stylu. Jednak nie zawsze tak było. Gwiazda na początku swojej dorosłej przygody z show-biznesem mocno eksperymentowała w kwestii wyglądu.

Agnieszka Włodarczyk wkroczyła do polskiego show-biznesu, gdy była jeszcze nastolatką. Gwiazda zadebiutowała w spektaklu "Metro" w wieku zaledwie 14 lat, a chwilę potem jej kariera nabrała błyskawicznego rozpędu. Młoda aktorka jeszcze przed ukończeniem pełnoletności została okrzyknięta mianem "seksbomby" i była zapraszana na liczne imprezy branżowe. To właśnie wtedy celebrytka najbardziej eksperymentowała ze swoim wyglądem, co nie zawsze przynosiło dobry efekt.

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Agnieszka Włodarczyk w przeszłości mocno eksperymentowała z wizerunkiem

Agnieszka Włodarczyk w przeszłości wybierała stylizacje, które dodawały jej lat. Początkowo gwiazda bardzo często stawiała na klasykę, której nie powstydziłaby się nawet sama pierwsza dama. Obcisła sukienka o długości 7/8, a do tego bardzo precyzyjnie upięty kok prezentowałyby się świetnie na niejednym dyplomatycznym przyjęciu. Niestety na ściance w wykonaniu zaledwie 26-letniej wówczas aktorki taki outfit nie mógł się obronić

Agnieszka Włodarczyk w 2006 roku
Agnieszka Włodarczyk w 2006 roku Agnieszka Włodarczyk w 2006 roku Źródło: Andras Szilagyi/mwmedia

Z biegiem czasu Agnieszka Włodarczyk zaczynała na nowo odkrywać swój młodzieńczy urok, jednak wielu mogłoby się spierać o to, czy robiła to w dobrym guście. Aktorka przefarbowała włosy na płomienny rudy, postawiła też na grzywkę. Do tak wyrazistej fryzury Agnieszka Włodarczyk dobierała dosyć krzykliwy makijaż i ubrania. Efekt? Oceńcie sami.

Agnieszka Włodarczyk w 2007 roku
Agnieszka Włodarczyk w 2007 roku Agnieszka Włodarczyk w 2007 roku Źródło: Andras Szilagyi/mwmedia

Agnieszka Włodarczyk w ciągu kolejnych lat przeszła jeszcze kilka fryzurowych metamorfoz. Po kolorze rudym przyszedł czas na kruczą czerń, która pasowała do ubrań aktorki. Gwiazda nie pozostała bowiem obojętna wobec mody na leginsy o długości za kolano, które lubiła zakładać na imprezy branżowe. Do tego elementu garderoby zawsze dobierała uroczą tuniko-sukienkę, najlepiej w jak najbardziej wyróżniającym się kolorze.

Agnieszka Włodarczyk w 2008 roku
Agnieszka Włodarczyk w 2008 roku Agnieszka Włodarczyk w 2008 roku Źródło: Andras Szilagyi/mwmedia

Agnieszka Włodarczyk dziś jest pewną siebie kobietą, która zachwyca stylem

Agnieszka Włodarczyk dziś ma 42 lata i modowo nie przypomina siebie sprzed dekady. Gwiazda już jakiś czas temu znalazła w modzie własną tożsamość, której trzyma się do dziś, zachwycając tym samym opinię publiczną. Partnerka Roberta Karasia wyraźnie dojrzała, postawiła na naturalny kolor włosów i została też w międzyczasie mamą. Gwiazda uwielbia bawić się modą i śledzi najnowsze trendy. Moda na total look w kolorze brązowym? Agnieszka Włodarczyk na pewno znajdzie odpowiednią stylizację w swojej szafie.

Agnieszka Włodarczyk w 2022 roku
Agnieszka Włodarczyk w 2022 roku Agnieszka Włodarczyk w 2022 roku Źródło: MWMEDIA

Aktorka świetnie czuje się także w casualowych stylizacjach i z odwagą bawi się formami, kolorami i krojami. Agnieszka Włodarczyk niedawno zachwyciła swoim outfitem w dość ludowym stylu. By nie było zbyt nudno, do wyrazistej sukienki w kwiaty gwiazda dobrała masywne kozaki na szpilce, które przełamywały całość. Nie da się ukryć, że Agnieszka Włodarczyk wyglądała niczym modelka z okładki.

Agnieszka Włodarczyk w 2022 roku
Agnieszka Włodarczyk w 2022 roku Agnieszka Włodarczyk w 2022 roku Źródło: MWMEDIA

Codzienny styl to jednak nie jedyny, w którym Agnieszka Włodarczyk czuje się jak ryba w wodzie. Aktorka na ważne imprezy stawia na elegancję i podkreślenie swojej kobiecości i seksapilu. Co ciekawe, bardzo często wybiera garnitury lub kombinezony, które zawsze swoim kolorem i fasonem nawiązują do obecnych trendów. Tym samym aktorka dziś znajduje się w gronie najbardziej stylowych polskich gwiazd.

Agnieszka Włodarczyk w 2022 roku
Agnieszka Włodarczyk w 2022 roku Agnieszka Włodarczyk w 2022 roku Źródło: MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości