Jay o podejściu do seksu i wiary. Jego wyznanie zaskoczyło internautów

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Jeremiah Dąbrowski z "Hotelu Paradise" szczerze o depresji

Jeremiah z "Hotelu Paradise" jest jednym z najbardziej intrygujących uczestników obecnej edycji. W programie mówił o swojej rodzinie, walce z depresją, a teraz na Instagramie poruszył temat wiary. Jego wyznanie zaskoczyło internautów.

Jeremiah jest w programie od samego początku, już jako jeden z nielicznych uczestników. Na początku był w parze z Mariką, jednak szybko okazało się, że zbyt wiele ich różni, a samo uczucie nie zawsze wystarcza. W jednym z pierwszych odcinków do programu dołączyła Eliza, której Jay spodobał się od początku.

Jeremiah powiedział o swojej wierze

Para zaczęła od przyjaźni, która z czasem przerodziła się w uczucie. Teraz Jay i Eliza tworzą najsilniejszą parę w programie i wszystko wygląda na to, że to się jeszcze długo nie zmieni. Jeremiah na początku był bardzo skryty, jednak z czasem zaczął mówić o swoich problemach.

W programie powiedział, że przez długi czas zmagał się z depresją, a także opowiedział o relacjach rodzinnych. Teraz Jay jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie, gdzie często odpowiada na pytania internautów.

Kilka osób zastanawia jego zachowanie w programie, a mianowicie to, że nie chce jeszcze pocałować się z Elizą, mimo tego, że są razem już długi czas. Część z nich zapytało Jaya, czy jest wierzącą osobą.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

Jeremiah powiedział o bliskości w programie

Na Instagramie napisał:

"Do 22. roku życia chodziłem co tydzień do kościoła i kilka razy dziennie odmawiałem różaniec. Byłem bardzo wiernym wierzącym. Wtedy odkryłem w sobie konflikt między Kościołem a Biblią. Od tego czasu oddzieliłem moją wiarę od Kościoła" - napisał uczestnik.

Dalej odpowiedział na pytanie dotyczące bliskości w programie.

"Najwięcej pytań jest o bliskości i seksie, więc tak, to ma dla mnie bardzo dużą wartość i jest to powiązane z tym, że chcę to tylko dzielić z moją żoną i kiedyś matką moich dzieci. Seks z kimkolwiek jest dla mnie bezwartościowy. Bezwartościowy dla mnie i dla osoby, z którą szybko się tym dzielę. Szanuję wszystkich, ale to nie ma miejsca w moim życiu i nie ma dla mnie nic wspólnego z szacunkiem. Do siebie i do drugiej osoby" - napisał Jay.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Facebook "Hotel Paradise"

Pozostałe wiadomości