Agnieszka Kaczorowska tęskni za tańcem? "Teraz to inny etap życia"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Kaczorowska to zawodowa tancerka

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o szczegółach przygotowywania Karoliny Pisarek do jej pierwszego, ślubnego tańca. Popularna aktorka zdradziła także, że jest w trakcie przygotowań tanecznego projektu, który razem z mężem chcą ukończyć jeszcze w tym roku. "Podjęłam wyzwanie" - mówiła.

Agnieszka Kaczorowska zyskała sławę jako aktorka, a scena i błysk fleszy były czymś, z czym pokochała się już jako mała dziewczynka. Gwiazda z biegiem lat rozwijała nie tylko talenty na srebrnym ekranie, ale także i poza nim, na parkiecie tanecznym. Agnieszka Kaczorowska nigdy nie ukrywała, że taniec jest jej największą pasją i przyniósł jej sporo prestiżowych wyróżnień. Z biegiem lat gwiazda podjęła decyzję, że to właśnie z nim chce wiązać swoje życie zawodowe i otworzyła własną szkołę. To właśnie tam poznała też swojego męża, również tancerza, Macieja Pelę. Niestety na początku pandemii koronawirusa Agnieszka Kaczorowska zamknęła instytucję, a teraz zapowiada, że wróci do biznesu z nowym projektem.

Agnieszka Kaczorowska przygotowywała Karolinę Pisarek do ślubu

Agnieszka Kaczorowska pomogła Karolinie Pisarek, która szykowała się do ślubu. Modelka pochwaliła się tą informacją na swoim koncie na Instagramie, gdzie obie panie pokazały, jak przygotowują się do tego ważnego momentu. Skontaktowaliśmy się z Agnieszką Kaczorowską, która zdradziła nam, że to jej koleżanka z branży sama poprosiła o kilka szybkich lekcji.

- Karolina napisała, w zasadzie w ostatniej chwili, że nie mają gotowego pierwszego tańca. Zapytała, czy miałabym czas i czy to możliwe. Podjęłam wyzwanie - mówiła nam Agnieszka Kaczorowska.

Gwiazda przyznała, że od początku wiedziała, że podjęte przez nią wyzwanie nie będzie łatwe. Szczególnie że ani Karolina Pisarek, ani jej ukochany Roger Salla, nigdy nie zajmowali się tańcem zawodowo. Na dopracowanie szczegółów i osiągnięcie perfekcji mieli bardzo mało czasu. Pierwszymi lekcjami ze swoja nową instruktorką modelka pochwaliła się dopiero na początku czerwca. Na połowę miesiąca był natomiast zaplanowany ślub.

- Przede wszystkim trzeba było przygotować coś, co jest możliwe do ogarnięcia w kilka dni przez osoby, które nie są tancerzami, wiec choreografia nie mogła być długa, a prosta i efektowna. Czas był chyba największym ograniczeniem - nie ukrywała Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska szykuje nowy, taneczny projekt

Agnieszka Kaczorowska była bardzo dumna ze swojej własnej szkoły tańca, którą zamknęła na początku pandemii koronawirusa. Gwiazda skupiła się wówczas na mężu oraz nowej roli w życiu — byciu mamą. Dziś Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci, a jej fani wciąż dopytują, czy nie chce na pewno wrócić do tańca i nie reaktywuje swojej szkoły. Okazuje się, że przygotowania Karoliny Pisarek do ślubu były tylko subtelną zapowiedzią tego, co małżeństwo szykuje w przyszłości.

- Mamy z mężem pomysł na pewien wspólny projekt związany z tańcem. Mamy nadzieje, że się uda jeszcze w tym roku go zrealizować. Na razie nic więcej nie mogę powiedzieć - zapowiedziała tajemniczo gwiazda.

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywała przy tym, że przez ostatni czas bardzo tęskniła za tańcem. Starała się też zarazić swoją pasją córeczki.

- Trochę tęsknie, pewnie, bo to moja pasja prosto z serca… Teraz tańczę w domu z dziewczynkami i mężem. Taniec jest i będzie w moim życiu. Teraz to inny etap życia, więc jest go trochę mniej i to też jest ok - zpewniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości