Były mąż Britney Spears wtargnął do jej domu. Chciał przerwać ślub

Były mąż Britney Spears wtargnął do jej domu
Były mąż Britney Spears wtargnął do jej domu
Źródło: Getty Images
Jak donosi amerykański tabloid były mąż Britney Spears próbował zepsuć jej ślub z Samem Asgharim. Mężczyzna relacjonował całe zajście za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W 2021 roku, dzięki wsparciu fanów i ruchowi #FreeBritney, wokalistka przerwała milczenie i po latach wywalczyła zwolnienie spod kurateli ojca. Od tamtej pory jest w stałym kontakcie z fanami, którym opowiada o swoim życiu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od 2016 roku Britney Spears jest w związku z tancerzem Samem Asgharim. W kwietniu para poinformowała o ciąży gwiazdy. Niestety, jakiś czas później wokalistka poroniła. Britney Spears ma to do siebie, że jej wpisy są często zagadkowe i niejednoznaczne. Kilkukrotnie sugerowała fanom, że ma w planach ślub z partnerem, ale trudno było zgadnąć, czy to faktycznie plany, czy jedynie zasłona dymna i ceremonia odbyła się w tajemnicy. Jak donoszą amerykańskie media, Britney Spears i Sam Asghari mieli wziąć ślub w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego (z 9 na 10 czerwca).

Były mąż chciał przerwać ślub Britney Spears

Podczas ostatecznych przygotowań do ceremonii doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Były mąż Britney Spears próbował nie dopuścić do ślubu. Jason Alexander to przyjaciel z dzieciństwa wokalistki. Po rozstaniu z Justinem Timberlakiem gwiazda postawiła na hulaszczy tryb życia. W przypływie nagłych emocji Britney Spears udała się z Jasonem Alexandrem do słynnej kaplicy w Vegas, gdzie para wzięła ślub. Rodzina gwiazdy szybko zareagowała i doprowadziła do unieważnienia ceremonii. Tak oto Britney Spears została bohaterką najkrótszego związku małżeńskiego w historii - trwał zaledwie 55 godzin.

Najwyraźniej mężczyzna nie mógł pogodzić się z myślą o szczęściu byłej partnerki i postanowił je zrujnować. Jak donosi TMZ, Jason Alexander wtargnął do willi Britney Spears, w której miała odbyć się ceremonia. Mężczyzna całe zajście relacjonował za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Relację live śledziło na bieżąco wiele osób. Choć Jasonowi Alexandrowi udało się minąć ochroniarzy i znaleźć się w miejscu ceremonii, ostatecznie dzięki szybkiej reakcji policji obyło się bez większych problemów. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Amerykańskie media donoszą, że ślub Britney Spears i Sama Asghariego doszedł do skutku.

Andrzej Sołtysik o szansie na powiększenie rodziny. Reaguje na swój wiek
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Britney Spears - partnerzy

Britney Spears od lat żyje w blasku fleszy. Odkąd wydała album "…Baby One More Time", jej nazwisko odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Miłosne rozterki młodej gwiazdy stawały się gorącym tematem w wielu tabloidach. Przez lata Britney Spears próbowała odnaleźć szczęście u boku kilku mężczyzn. Na początku kariery spotykała się z Justinem Timberlakiem. Wówczas wokalista był członkiem boysbandu N'Sync. Rozstanie z nastoletnią miłością sprawiło, że Britney Spears uciekła w imprezy. W 2004 roku wyszła za mąż za tancerza Kevina Federline'a. Para doczekała się dwóch synów. Rozwód w 2007 roku doprowadził do załamania nerwowego, w którego konsekwencji wokalistka znalazła się pod wieloletnią kuratelą ojca. Aktualnie Britney Spears związana jest z tancerzem Samem Asgharim.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: TMZ

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości