Agnieszka Włodarczyk ma problemy zdrowotne. Teraz apeluje do fanów

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk ma problemy zdrowotne

Agnieszka Włodarczyk przeżyła ostatnio niefortunny upadek, po którym trafiła do szpitala. Jak się okazuje, wydarzenie ma swoje konsekwencje. Aktorka została poddana badaniom, a teraz zwróciła się do fanów z gorącym apelem.

Agnieszka Włodarczyk to aktorka, która zadebiutowała jako 14-latka na deskach Teatru Buffo. Popularność przyniosła jej pierwsza rola filmowa, zagrała bowiem tytułową bohaterkę w produkcji "Sara" Macieja Ślesickiego. Agnieszka Włodarczyk miała wówczas zaledwie 16 lat. Aktorka niedawno została mamą. Od 2020 roku jest związana ze sportowcem Robertem Karasiem. To właśnie partner odnalazł ją w łazience po tym, jak straciła przytomność.

Agnieszka Włodarczyk ma problemy zdrowotne

Po relacji z wypadku w mediach huczało. Zwracano uwagę na wygląd aktorki, dla której w tamtym momencie najważniejsze było zdrowie. Przeszła operację nosa, jednak to nie koniec zdrowotnej batalii. Agnieszka Włodarczyk opublikowała wpis, w którym zdradziła przebieg spotkania z lekarzem.

"- Czy Pani się czymś stresuje? Czy ma Pani jakieś zawodowe ambicje?- spytał profesor z fundacji gastroenterologii po tym, jak usłyszał moją historię i powód naszego spotkania. - Nie, ambicje schowałam do kieszeni, kiedy pojawił się na świecie nasz synek. - A od dawna ma pani te dolegliwości? - Akurat te mam od około sześciu lat, i gdyby nie ten wypadek pewnie nadal bym je bagatelizowała… - Mam pewne podejrzenia co to może być, miała pani stresujący zawód, ale proszę jeszcze zrobić dodatkowe badania i widzimy się niebawem" - napisała.

Choć wypadek był dla gwiazdy trudnym przeżyciem, okazał się momentem, w którym Agnieszka Włodarczyk przestała bagatelizować dolegliwości. Jak zdradziła na swoim koncie na Instagramie, poddała się badaniom, by poznać powody problemów z brzuchem. Aktorka zdecydowała się na szczery apel. Poprosiła fanów, by nie bagatelizowali problemów zdrowotnych. Stres związany z pracą może być powodem dolegliwości, z którymi się zmaga.

"Tak moi drodzy, taka jest natura większości z nas. Przestało boleć? Odpuszczamy, nie badamy się dalej, zamiatamy problem pod dywan. Nie lekceważcie swojego zdrowia, nasz organizm daje nam sygnały… Jest mądry! Bądźmy mu za to wdzięczni i dajmy sobie pomóc" - zaapelowała.

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić
Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Włodarczyk miała wypadek

Niedawno Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie, które zaskoczyło fanów. Aktorka miała na nim złamany nos i ślady po wypadku, do którego doszło w jej rodzinnym domu. W nocy Agnieszka Włodarczyk straciła przytomność i niefortunnie upadła, łamiąc przy tym nos. Obudziła się wówczas w kałuży krwi. Więcej przeczytacie o tym w artykule:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości