Agnieszka Włodarczyk nie używa botoksu. Gwiazda ma inne sposoby na zmarszczki

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk w wieku 42 lat nadal ma gładką i promienną cerę. Aktorka twierdzi, że jej młodzieńczy wygląd nie jest wynikiem korzystania z botoksu. Gwiazda zdradziła, co jej pomaga, aby nadal wyglądać tak olśniewająco.

Agnieszka Włodarczyk jest polską aktorką i piosenkarką. W filmie zadebiutowała już jako nastolatka, wcielając się w tytułową rolę w produkcji "Sara". We wspomnianym filmie zagrała u boku Bogusława Lindy. Od tamtej pory gości nie tylko na dużym ekranie, ale również w serialach telewizyjnych. Gwiazda ma na swoim koncie także dwa albumy. Jeden z nich otrzymał nawet status "Złotej Płyty". Artystka jest również laureatką wielu plebiscytów i udziela się charytatywnie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Kacper Kuszewski o mediach społecznościowych i przyjaźniach w show-biznesie
Kacper Kuszewski o mediach społecznościowych i przyjaźniach w show-biznesie Kacper Kuszewski o przyjaźniach w show-biznesie. Wierzy w ich szczerość? Wyznał, dlaczego bojkotuje media społecznościowe

Agnieszka Włodarczyk dzieli się swoim sekretem piękna

Agnieszka Włodarczyk kilka lat temu otwarcie mówiła, z jakich zabiegów korzysta, aby wciąż wyglądać młodo, a jej cera pozostawała rozświetlona i promienna. Wśród nich można było wymienić: szereg zabiegów laserowych, mikrodermabrazje, kwasy oraz osocze bogatopłytkowe.

Pomimo upływu lat od wspomnianego wyznania gwiazda nadal pozostaje wierna medycynie estetycznej, o czym może świadczyć wiadomość, jaką uraczyła swoich fanów:

"Zaraz będę miała mezoterapię kolejną, bo trzeba się za siebie trochę wziąć przed wyjazdem. Potem już nic nie będzie robione przez długi czas" – stwierdziła aktorka.

Agnieszka Włodarczyk nie przejmuje się wiekiem

Agnieszka Włodarczyk w swoich mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie wykonane na tle plaży. Na fotografii widzimy aktorkę ukrytą za masywnym przeciwsłonecznymi okularami. Złota opalenizna wręcz idealnie komponuje się z brązowymi włosami gwiazdy. Pod fotografią Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się podzielić swoimi przemyśleniami na temat swojego wieku i kobiecości:

"Matko, ona mogłaby być Twoją córką. W Twoim wieku ja już zostałam babcią. Już nie każą pokazywać dowodu, kiedy chcesz kupić piwo? Hmm kiedyś Cię, wkurzało, że każą. Nie musisz się denerwować, że nie możesz wynająć lepszej fury w Hertz, bo dawno skończyłaś 28 lat. Twoja kobiecość i pewność siebie jest w najlepszej formie? Witam wszystkie dziewczyny 40+" - napisała gwiazda.

Agnieszka Włodarczyk prywatnie od 2020 r. związana się z triathlonistą Robertem Karasiem. 7 lipca 2021 r. przyszedł na świat ich syn Milan. Obecnie aktorka, kiedy nie opiekuje się synkiem, to oddaje się swojej podróżniczej pasji i odwiedza różne zakątki świata. Zdjęciami z podróży chętnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości