Agnieszka Włodarczyk w obiektywie ukochanego Roberta Karasia. Piękne zdjęcie

Autor:
Urszula
Grabowska

Agnieszka Włodarczyk to gwiazda, która chętnie dzieli się z fanami swoim życiem na Instagramie. Aktorka udała się właśnie w podróż do Mediolanu ze swoim ukochanym Robertem Karasiem. Partner postanowił uwiecznić ten moment na pięknej fotografii.

Agnieszka Włodarczyk to aktorka znana zarówno z ról serialowych jak i filmowych. Ostatnio w mediach było głośno o jej partnerze Robercie Karasiu, który wziął udział w kolejnym ultra triathlonie. Kobieta towarzyszyła mu na każdym etapie jego podróży. Na trasie morderczego wyścigu nie zabrakło ich rocznego synka Milana. Niestety ukochany gwiazdy nie ukończył biegu, ale i tak stał się bohaterem światowych mediów.

Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Włodarczyk pokazała piękne zdjęcie z Mediolanu

Po ostatnich wydarzeniach Robert Karaś postanowił odwdzięczyć się ukochanej za okazane mu wsparcie i przygotował dla niej niespodziankę. Para wraz z synkiem udała się do Mediolanu.

"Milan w Milano. Robert wczoraj poinformował nas o wycieczce niespodziance. Więc szybko się spakowałam i jesteśmy. Mamy zamiar spacerować, pić dobrą latte macchiato, jeść pizze i pyszne lody" - pisze Agnieszka Włodarczyk na swoim profilu na Instagramie o wyjeździe całą rodziną do Włoch.

Gwiazda chętnie dzieli się w mediach społecznościowych momentami ze swojego życia z Robertem Karasiem. Tym razem aktorka pochwaliła się fanom piękną fotografią wykonaną przez ukochanego na balkonie ich włoskiego apartamentu, w którym się zatrzymali. Agnieszka Włodarczyk zatytułowała to zdjęcie:

"W obiektywie ukochanego ..."

Fani od razu w komentarzach okrzyknęli ją polską Moniką Bellucci.

Agnieszka Włodarczyk o byciu mamą: "Oszalałam na punkcie synka"

Agnieszka Włodarczyk w lipcu 2021 roku została po raz pierwszy mamą. Nie ukrywa, że narodziny Milana wywróciły jej życie do góry nogami. Aktorka postanowiła zniknąć z show-biznesu i życia zawodowego, aby móc oddać się w pełni opiece nad swoim synem. W jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych wyznała, że po urodzeniu dziecka straciła garstkę przyjaciół, a jej życie towarzyskie ograniczyło się do kawki i ciastka z koleżankami w domu. Agnieszka Włodarczyk dodała też, że nie przeszkadza jej to i dla swojego dziecka jest w stanie zrobić wiele.

"Jak to jest, że dla swojego dziecka mogłabym zrobić absolutnie wszystko, oddać wszystko. Energię, czas, atencję… Jak to jest, że kobieta, która wcześniej była hedonistką, potrafi zrezygnować ze swoich zajawek, pasji, pracy i nic jej to nie robi. Myślałam, że zostanie we mnie ta stara/ młoda Aga. A tu nic prawie. Nie wiem, może to kwestia dojrzałości, a może to co wcześniej sprawiało mi radość, przestało mnie interesować" - czytamy na profilu gwiazdy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Agnieszka Włodarczyk:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości