Agnieszka Włodarczyk uczciła 2. urodziny syna. Fani zwrócili uwagę na zachowanie Roberta Karasia

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcia z 2. urodzin syna
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś świętowali drugie urodziny swojego synka Milana. Choć aktorka pokazuje chłopca w mediach społecznościowych, to dopiero teraz wyraźnie można zaobserwować, jak Milan szybko urósł. Na zdjęciach z urodzin chłopca fani aktorki zwrócili uwagę na zachowanie Roberta Karasia.

Agnieszka Włodarczyk od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z triathlonistą Robertem Karasiem. Aktorka wspierała ukochanego w drodze do osiągnięcia kolejnego sukcesu sportowego. Robert Karaś wygrał Brasil Ultra Tri w Rio de Janeiro i tym samym ustanowił nowy rekord świata. Po tym wymagającym okresie mężczyzna może poświęcić więcej czasu rodzinie. Wszyscy zgromadzili się na drugich urodzinach Milana.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_MILIONERZY_JUSTYNA_WYPROWADZKADZIECI
Justyna Steczkowska o dzieciach. Młodszy syn nie chciał iść w jej ślady. "Rozpłakałam się"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Syn Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia skończył dwa lata

Agnieszka Włodarczyk relacjonowała na Instagramie przygotowania do imprezy urodzinowej syna. Postanowiła, że nie będzie gotować i zamówiła na tę okazję catering. Przyjęcie dla małego Milana było zorganizowane w ogrodzie. Aktorka i jej bliscy nadmuchali balony i zawiesili inne dekoracje. Malec otrzymał tort ozdobiony uroczymi figurkami zwierząt. Pogoda dopisała, a na twarzy chłopczyka malował się uśmiech.

"Milan był szczęśliwy" - skomentowała Agnieszka Włodarczyk.

I rzeczywiście tak było. Na filmiku udostępnionym przez aktorkę można zaobserwować, jak chłopiec biega pośród gości i cieszy się z każdego elementu urodzinowej imprezy. Agnieszka Włodarczyk dodała, że mogła liczyć na pomoc brata i bratowej. Na przyjęciu nie mogło zabraknąć również mamy aktorki, która doskonale odnajduje się w roli babci.

Fani Agnieszki Włodarczyk zwrócili uwagę na coś jeszcze. Dostrzegli, jak na urodzinach syna zachowywał się Robert Karaś nie tylko w stosunku do dziecka, ale i jego mamy.

"Każdy mężczyzna powinien patrzeć na swoją kobietę jak Robert na Agnieszkę na ostatnim zdjęciu" - czytamy w komentarzach.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
Źródło: Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś planują ślub

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś odnaleźli się w roli rodziców. Po przyjściu Milana na świat opowiadali we wspólnym wywiadzie, jak sobie radzą. Podkreślili, że dzielą się opieką nad malcem.

"Robert świetnie radzi sobie jako ojciec, nawet szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że aż tak dobrze. Potrafi wszystko zrobić wokół dziecka, więc czasami po prostu mówię: dobra, teraz jest czas dla mnie. Robert zajmuje się małym. Trzeba się uzupełniać" - mówiła Agnieszka Włodarczyk w "Dzień Dobry TVN".

Agnieszka Włodarczyk dzieli się z obserwatorami na Instagramie codziennymi radościami oraz troskami matki. Internauci mają do niej mnóstwo pytań, również tych prywatnych. Jakiś czas temu na ich prośbę aktorka odniosła się do tego, czy ochrzci syna. Powiedziała, że gdy Milan dorośnie, sam zdecyduje, czy będzie chciał przyjąć ten sakrament.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś nie są małżeństwem, ale ma się to wkrótce zmienić. Sportowiec niedawno wyznał na Instagramie, że ustalił z ukochaną, że pobiorą się na koniec roku. "Dokładnej daty nie zdradzę" - napisał Robert Karaś. Aktorka potwierdziła tę informację, udostępniając ją u siebie na profilu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości