Robert Karaś ustanowił nowy rekord świata. Agnieszka Włodarczyk pęka z dumy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Robert Karaś wygrał Brasil Ultra Tri w Rio de Janeiro i tym samym ustanowił nowy rekord świata. Osiągnięciem Polaka zachwyca się już cały świat, w tym także jego ukochana Agnieszka Włodarczyk. Aktorka pogratulowała narzeczonemu w specjalnym poście na Instagramie.

Robert Karaś wystartował w maratonie Brasil Ultra Tri w Rio de Janeiro, a w sobotę 27 maja 2023 roku jego zespół poinformował, że z sukcesem udało mu się ukończyć tę trasę. Ukochany Agnieszki Włodarczyk musiał przepłynąć 38 kilometrów, następnie przejechać na rowerze 1800 kilometrów, a potem przebiec kolejne 422 kilometry. Robert Karaś miał po drodze problemy, by ukończyć wyczerpujący wyścig, jednak ostatecznie odniósł zwycięstwo i pobił rekord świata.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Włodarczyk komentuje wygraną Roberta Karasia

Robert Karaś tym samym ustanowił nowy rekord świata. Polak pokonał trasę Brasil Ultra Tri w Rio de Janeiro dokładnie w 164 godziny, 14 minut i 2 sekundy. Agnieszka Włodarczyk, która śledziła zmagania ukochanego z domowego zacisza, nie ukrywała dumy. Udostępniła krótkie nagranie na swoim koncie na Instagramie i pokusiła się o krótki komentarz na temat zwycięstwa partnera.

Król jest jeden

Robert Karaś był bardzo aktywny w mediach społecznościowych w czasie maratonu. 34-latek nie ukrywał, że pod koniec wyścigu bardzo cierpiał, ponieważ jakiś czas wcześniej doznał ciężkiej kontuzji. Sportowiec zmagał się z konsekwencjami zapalenia mięśnia piszczelowego przedniego i 50 kilometrów przed metą zrezygnował z biegu. Przespał się kilka godzin w nocy, a następnie postanowił dalej iść pieszo.

Zespół Roberta Karasia relacjonował wszystko fanom, gdy Polak dobiegał do końca, na relacji z maratonu pojawił się napis "ostatnie okrążenie". Wówczas fani sportowca zaczęli mocniej trzymać kciuki. Wiara w umiejętności i upór Roberta Karasia się opłaciła i niedługo później ukochany Agnieszki Włodarczyk zameldował się na mecie jako pierwszy.

ZROBILIŚMY TO

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś niedługo wezmą ślub

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są ze sobą od 2020 roku, a poznali się dzięki sile mediów społecznościowych. Aktorka początkowo nie była przekonana co do rozwijania relacji, którą zawarła w Internecie. Uczucie przyszło jednak bardzo szybko i zakochani 7 lipca 2021 roku powitali na świecie pierwsze dziecko, synka Milana. 

Rodzina często wyjeżdża i chwali się chwilami we wspólnym gronie w sieci, mimo to ani Agnieszka Włodarczyk, ani Robert Karaś nie lubią opowiadać w mediach o łączącej ich relacji. Jakiś czas temu sportowiec zorganizował jednak Q&A, w którym został zapytany przez fanów, czy zamierza zalegalizować związek z ukochaną. Robert Karaś odpisał, że jeszcze w tym roku poślubi Agnieszkę Włodarczyk.

Ustaliliśmy z Agnieszką Włodarczyk, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę

Aktorka potwierdziła te informacje, repostując "storkę" u siebie na profilu. Agnieszka Włodarczyk w jednym z postów odniosła się do tego, jak na co dzień wygląda jej związek. Nie ukrywała, że miłość do triatlonisty to wymagające uczucie.

"Czy się denerwuję? No jasne, jak cholera! Ciężko patrzeć na cierpienie ukochanego, ale tłumaczę sobie, że przecież on sam tego chciał. To jest jego życie i pasja. Ma do tego ogromny talent, więc jedyne co mogę teraz zrobić to wspierać go z całych sił i nie przeszkadzać w realizacji celu. Niestety przeszkadzam całemu teamowi. Mają ze mną przerąbane. Zadaje mnóstwo pytań, chcę wszystko wiedzieć, kontrolować i pewnie uprzykrzam im życie. Ale serio widząc, jak on wygląda, chciałabym go zatrzymać, zdjąć z tej trasy, przytulić i zabrać do domu…" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA/Screen IG

Pozostałe wiadomości