Gwiazdy

Miss Polonia nagle trafiła do szpitala w Tunezji. Agata Biernat opisała warunki. "Jestem w szoku"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Agata Biernat trafiła do szpitala

Agata Biernat zdobyła tytuł Miss Polonia w 2017 roku. Modelka musiała przerwać sielankę na wakacjach. Trafiła do szpitala w Tunezji i pokazała warunki, w jakich leczą się pacjenci. Była w szoku po tym, co zobaczyła. Pokazała wszystko na Instagramie.

Agata Biernat pochodzi ze Zduńskiej Woli. Trenowała taniec i lekkoatletykę. W 2009 zdobyła tytuł I Wicemiss Polonia. 26 listopada 2017 wygrała finał wyborów Miss Polonia 2017. A rok później reprezentowała Polskę na wyborach Miss World. Wystąpiła w jednym z odcinków programu "Ugotowani". 33-latka pracuje jako modelka i influencerka. Na Instagramie obserwują ją ponad 100 tys. internautów.

Uczestnicy "Top Model" pod okiem Mariusza Przybylskiego
Uczestnicy "Top Model" pod okiem Mariusza Przybylskiego

Agata Biernat zaskoczona warunkami w tunezyjskim szpitalu

Miss Polonia relacjonowała na Instagramie, co jej dolega. Nagle dostała gorączkę, której nie potrafiła sama zbić. Potrzebowała fachowej pomocy.

"Wczoraj wieczorem dostałam gorączki i takich dreszczy, że skończyło się pod kroplówką. Tego się nie spodziewałam. Tym sposobem trafiłam do tunezyjskiego szpitala, razem z Adrianem, który dzielnie mnie tu pilnuje. Taka niedziela na urlopie" - wyznała.

Modelka pokazała, w jakich warunkach jest hospitalizowana. Była zaskoczona jakością posiłków. Wyglądały naprawdę imponująco.

"Szkoda, że nie mam ochoty na jedzenie, ale karmią tutaj naprawdę dobrze. Jestem w szoku" - dodała.

Na szczęście po kilku godzinach regeneracji poczuła się już znacznie lepiej. Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Miss Polonia Agata Biernat trafiła do szpitala Źródło: Instagram @biernatagata

Miss Polonia zmierzyła się z hejtem

Okazało się, że modelka otrzymała nieprzychylne komentarze po tym, jak relacjonowała w sieci swój pobyt w szpitalu. Niektórzy internauci zarzucali jej, że po prostu chce się pożalić lub wzbudzić litość. Agata Biernat napisała, jak radzi sobie z takimi opiniami.

"Piszecie, żebym nie przejmowała się hejtem. Gdybym ja się tym przejmowała, to nie mogłabym pracować tak, jak pracuję. Rzadko wchodzę w sekcję komentarzy pod artykułami, ale teraz wiedziałam, że będzie złoto. Takie komentarze pokazują problemy tych ludzi, nie moje" - odparła.

Miss Polonia Agata Biernat pokazała warunki w szpitalu w Tunezji Źródło: Instagram @biernatagata

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości