Agnieszka Woźniak-Starak ma niezwykły sposób na odpoczynek. Nie każdy może sobie na to pozwolić [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak ma niezwykły sposób na odpoczynek
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najpopularniejszych polskich prezenterek. Ostatnio w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl współprowadząca "Mam talent!" zdradziła swój sposób na zachowanie work life balance. Będziecie zaskoczeni.

Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka lat była prowadzącą programu "Dzień dobry TVN" wraz z Ewą Drzyzgą. Panie były jedynym kobiecym duetem w programie, a widzowie ze zniecierpliwieniem czekali na ich pojawienie się na ekranie.

Agnieszka Woźniak-Starak o zachowaniu work life balance

Ostatnio wśród prowadzących programu "Dzień dobry TVN" zaszły pewne zmiany i teraz możemy oglądać Ewę Drzyzgę w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim, a Agnieszka Woźniak-Starak wraz z Jankiem Pirowskim zostali prowadzącymi "Mam talent!".

Agnieszka Woźniak-Starak zawsze kiedy tylko ma czas ucieka z dużego miasta na Mazury, gdzie ma posiadłość. W wolnych chwilach obcuje z przyrodą, jeździ konno, lub po prostu odpoczywa z dala od zgiełku miasta. To właśnie jest jej sposób na zachowanie work life balance, o czym powiedziała w rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl.

- Jestem absolutnym mistrzem regeneracji, ja bardzo dbam o work life balance, więc połowę życia spędzam na Mazurach i tak wygląda mój tydzień — jestem parę dni w Warszawie i parę dni na Mazurach. I to jest świetna równowaga i mogę dawać z siebie max i to się udaje — powiedziała prezenterka.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA

Agnieszka Woźniak-Starak jest fanką "Seksu w wielkim mieście". W kogo chciałaby się wcielić?

Dagmara Olszewska zapytała również gwiazdę o to, jaka jest jej ulubiona produkcja na platformie streamingowej MAX, która kilka dni temu pojawiła się w Polsce.

- "Seks w wielkim mieście" - serial i film. Jeżeli mówimy o nostalgii, to na pewno porusza jakieś nutki w moim sercu tego złotego czasu i chętnie do tego wracam, ale są też świetne polskie produkcje, po które sięgam i czekam też na nowości — wyznała.

Co ciekawe, Agnieszka Woźniak-Starak zapytana o to, kogo chciałaby zagrać na ekranie gdyby tylko mogła, odpowiedziała:

- Tyle jest wspaniałych rzeczy, które można by było zagrać. Nie wiem, ale chciałabym być jakąś czarownicą na pewno, jakimś czarnym charakterem, bo Carrie była słodka, a ja chyba wolałabym być Samanthą. [...] Bo chyba mało kto z nas może być czarnym charakterem na co dzień, znaczy, wierzę w ludzi i wierzę, że tak jest (śmiech), a każdy ma jakieś podprogowe marzenia, żeby spróbować czegoś innego i zobaczyć, jak to jest być złym — wyznała.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości